Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvelių (globėjų, rūpintojų) DĖMESIUI

Vadovaudamasi 2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos teritorijoje paskelbimo“, 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro rekomendacijomis Nr. V-372  „Dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu“, informuoju, kad :

nuo 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. balandžio 13 d. Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu. Kalbant apie ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą,

pagrindinė informacija, reikalinga vaikų ugdymui(si) nuotoliniu būdu, bus skelbiama elektroniniame dienyne „Mūsų darželis“. Ugdymo medžiaga ir užduotys bus pateikiamos kiekvieną pirmadienį nuo 9 val. Užduotys ir ugdomoji medžiaga pateikiama visai savaitei.

  • Užduotis rasite elektroninėje sistemoje musudarzelis.lt skiltyje „Vaiko veiklos“.
  • Virtualios konsultacijos su mokytojomis vyks pagal iš anksto su Jumis suderintą grafiką.
  • Grįžtamojo ryšio iš vaikų šeimų už praėjusią savaitę lauksime iki kiekvieno pirmadienio 10 val. Informaciją pateikti galime per elektroninį dienyno vidines žinutes arba kitu su mokytojomis susitartu nuotoliniu būdu.
  • Švietimo pagalbos specialisto konsultacijos vyks pagal su Jumis iš anksto suderintą tvarkaraštį. Užsiėmimai vyks naudojant programėlę Messenger.
  • Kilus klausimams, neaiškumams su grupės mokytojomis, meninio ugdymo mokytoju, švietimo pagalbos specialistu galite susisiekti telefonu, elektroniniu paštu per sistemą „Mūsų darželis“, Messenger programėle nuo 9.00 val. iki 16.12 val.
  • Ugdymo turinio, nuotolinio ugdymo, įstaigos veiklos organizavimo, vaikų priėmimo bei kitais rūpimais bendraisiais klausimais galite kreiptis į direktorę telefonu 8 679 30848, direktoriaus pavaduotoją ugdymui telefonu 862700213, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai nuo 8.00 val. iki 16.30 val.

Nuotolinis mokymas rimtas išbandymas mokytojams, vaikams ir  tėvams. Tai darysime pirmą kartą. Labai prašau visų mūsų bendro susitelkimo ir pagalbos vieni kitiems.

Tikiuosi tarpusavio sutarimo ir gražaus bendravimo vardan vaikų gerovės.

Būkite sveiki. 

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 02 Balandis 2020 10:25 )

 

Informacija dėl nuotolinio mokymosi

Amintinė Telšių "Saulėtekio" pradinės mokyklos pradinių klasių mokiniams, tėvams ir mokytojams dėl nuotolinio mokymo(si).

 

 

 

 

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 30 kovas 2020 09:28 )

 

Informacija dėl mokesčio už darželį

Informuojame dėl mokesčio už ikimokyklini ir priešmokyklinio ugdymo vaiko išlaikymą tvarkos pakeitimą. Dokumentas pridedamas. Telšių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 28 d. sprendimo Nr. T1-360 pakeitimo.

 

 

 

 

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 30 kovas 2020 09:16 )

 

Saugus internetas

Mieli mokiniai ir tėveliai,dėl padidėjusio bendravimo virtualioje erdvėje, kviečiame Jus skatinti saugesnį vaikų naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis. Daugiau informacijos, saugesnio interneto patarimų vaikams bei suaugusiems – svetainėje www.draugiskasinternetas.lt.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 26 kovas 2020 13:55 )

 

Telšių rajono savivaldybės informacija dėl mokinių priėmimo į 1 klasę (2020-2021 m. m.)

Informuojame, jog registracija (prašymai) priimti mokinius į Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos 1 klasę (2020-2021 m. m.) bus vykdoma nuo 2020-04-01. Prašymus siųsti elektroniniu paštu mokyklai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nesant galimybei atsiųsti elektroniniu paštu – atlikti registraciją telefonu.

Pridedami dokumentai (spausti ant nuorodos):

  1. Prašymo forma.
  2. Priėmimo į mokyklas tvarkos aprašas.
  3. Mokyklų aptarnavimo teritorijos.
  4. Sprendimo projektas dėl klasių/grupių ir mokinių/vaikų skaičiaus 2020-2021 metais.

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 25 kovas 2020 13:53 )

 

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

Visa aktualiausia informacija – naujausi švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymai, susiję su koronaviruso sukeltomis aplinkybėmis, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, bendros sveikatos specialistų rekomendacijos, naudingos nuorodos – skelbiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto tinklalapio specialiame skyrelyje https://www.smm.lt/ web/lt/del-koronaviruso.


Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 18 kovas 2020 10:31 )

 

Informacija

Pateikiame Lietuvos Respublikos švietimo ministro naujausią informaciją apie susidariusią situaciją (įsakymas).

 

 

 

 

 

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 16 kovas 2020 12:03 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 13 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis