Tarptautinė pyragų diena

Nuo pat ryto salėje šurmuliavo „Pyragų turgelis“. Prisidėdami prie Tele-3 akcijos „Išsipildymo svajonės“  darželiečiai kartu su tėveliais prikepė kalnus pyragų, o mokiniai jais vaišinosi ir aukojo pinigėlius Tele -3 akcijai. Paaukota -  100€.
Dėkojame kepusiems, dėkojame prekiavusiems, dėkojame aukojusiems, o, svarbiausia - džiaugiamės, kad taip aktyviai ir dosniai prisidėjome prie ligoniukų svajonių išsipildymo.

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 06 Lapkritis 2019 15:31 )

 

Varžytuvės ,,Mona krašts – Žemaitėjė“ Varniuose

Spalio 23 dieną Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vyko rajono pradinių klasių varžytuvės ,,Mona krašts – Žemaitėjė“. Šį renginį, skirtą Žemaitijos vardo 800 metų paminėjimo sukakčiai, surengė rajono pradinių klasių metodinė taryba. Po trumpos mokyklos šeimininkų programėlės, mokiniai,  pasiskirstę į 9 spalvotų obuolių komandas, atsakinėjo į klausimus apie Žemaitijos krašto vietoves, jo įžymius žmones. Sekanti užduotis buvo  – išsiaiškinti retai mūsų šnekamojoje kalboje vartojamus žemaitiškus žodžius. Ši užduotis  pasirodė pati sunkiausia, todėl, kad namuose vis mažiau šnekama žemaitiška tarme.  Komandoms atiteko ir dar viena užduotis- sudėlioti žemaitiško patiekalo dėlionę -  žemaičių blyną.  Šventės pabaigoje varžytuvių dalyviai atliko žemaitišką dainą ,,Aš regėjau kukutį“, sušoko žemaitišką šokį ,,Klecką“, ratelį ,,Pastatyti nomą“.   Varžytuves laimėjusi komanda apdovanota ženkliukais su Žemaitijos simboliu meška, o visos komandos -  rankų darbo pagamintomis varnelėmis ir šakočiais. Mūsų mokyklos komanda pakilia nuotaika grįžo iš varžytuvių  pasitikrinę žinias, pasilinksminę, susipažinę su kitų mokyklų bendraamžiais ir pasiryžę kuo daugiau kalbėti  žemaitiška  tarme.

Pradinių klasių mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 30 Spalis 2019 13:26 )

 

Pirmoko diena

Jau ketvirti metai mūsų mokykloje vyksta  Pirmoko diena.   Šiais metais spalio 25 d. pirmokai ugdėsi visose mokyklos klasėse. Vyresnių klasių mokiniai kruopščiai, atsakingai ruošėsi tai dienai: rinko užduotis įvairioms veikloms, ruošė dovanėles mažiesiems draugams, labai stengėsi, kad pirmokams ši diena būtų kitokia. Iš ryto į pirmokų klasę sugužėjo būrys trečiokų. Jie vaikams uždėjo gimtadienio kepurėles ir pakvietė į sporto salę,  kur jų laukė parengtas kliūčių ruožas vikrumui ir lankstumui pasitikrinti. Trečiokų klasėje pirmokai  atsakė į pateiktus klausimus apie mokyklą, įrašydami žodžiuose praleistas raides. Vėliau laukė užduotys apie saugų eismą projektinėje lentoje. Kad  puikiai sektųsi mąstyti, vaikai buvo vaišinami gausiu vitaminų šaltiniu – morkytėmis. Mokyklos direktorė vaikus apdovanojo atšvaitais.  Vėliau pirmokėlius aplankė antrokai. Jie inscenizavo nuotaikingą, eiliuotą  pasakaitę apie ežio šeimyną „Kur pabėgo raidės?“. Vaikai atidžiai stebėjo vaidinimą ir lengvai atsakė į pateiktus klausimus. Po to antrokai surengė protmūšį „Lietuvių kalbos raidelių ir žodžių žinovas“. Vaikai varžėsi dėl ežiukų įsteigtų saldžių prizų. Po pertraukėlės mažuosius į salę pasikvietė ketvirtokai, kurie suvaidino ištrauką iš „Mažojo princo“ apie draugiškumą.  Kaip smagu  buvo įminti mįsles ir visiems kartu piešti draugystės piešinį! Po linksmų užsiėmimų pirmokai vaišinosi tėvelių paruoštais gardumynais. Ši diena pirmokėliams įsimins ilgai, nes vaikai bendradarbiavo, susipažino su kitų klasių mokiniais, atrado naujų draugų, sužinojo, kaip reikia elgtis, norint būti tikrais mokiniais.

1 klasės mokytoja Diana Cecervovaitė
                                                                               

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 30 Spalis 2019 08:17 )

 

Akcija ,,Būk matomas!‘‘

Spalio 24 rytą  mokykloje vyko tradicinė akcija ,,Būk matomas !‘‘. ,,Amsiaus draugų‘‘ klubo nariai pasitiko mokyklos draugus, mokytojas  ir tikrino, ar jie segi atšvaitus.  Patikros rezultatai džiugino mažuosius tikrintojus: visos  mokytojos  segėjo atšvaitus,  rodė  tinkamą pavyzdį savo mokiniams bei kolegoms.
Dauguma mokinių segėjo net po kelis skirtingų rūšių atšvaitus prie kuprinių ir drabužių. Labai džiugu, kad tėveliai vis labiau rūpinasi savo vaikų saugumu, nuperka kuprines, striukus ir net batus su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Dar norėtųsi, kad daugiau tėvelių rodytų savo vaikams  tinkamą pavyzdį - patys segėtų atšvaitą.
   Stropiausiai atšvaitus segėjo antrokai  ir trečiokai. Liūdna, bet daugiausia atšvaitų neturėjo pirmokai. Savo saugumu turėtų labiau rūpintis ir ketvirtokai (tarp kurių taip pat buvo vaikų be atšvaitų).
    Mokiniams buvo priminta, kad atšvaitas - tai ne niekutis ir ne blizgutis, bet labai svarbi saugumo priemonė tamsiame kelyje. Eismo taisyklės reikalauja jį segėti.
    Mokyklos direktorė visiems pirmokams padovanojo po atšvaitą ir palinkėjo būti matomiems kelyje.  

 ,,Amsiaus draugų‘‘ klubo vadovė Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 28 Spalis 2019 09:05 )

 

Gerumo ruduo Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje

Sužinoję apie Lietuvoje organizuojamą akciją „Gelbėkite vaikus“ mūsų mokykla nusprendė prisidėti - juk gerumo niekada nebūna per daug.
       Mokykloje solidarumo akcija „Gelbėkite vaikus“ vyko nuo 2019-09-25 iki 2019-10-17.  Akciją palaikė visa „Saulėtekio“ bendruomenė.  Rugsėjo 25 d. mokyklos sporto aikštėje ikimokyklinio ugdymo vaikai, pradinių klasių mokiniai  ir pedagogai  susirinko pasiruošę numatytam bėgimui.  Tai buvo labai smagi šventė, suvienijusi visus bendram tikslui - už Lietuvos ir Ukrainos vaikus, kuriems reikia pagalbos.
       Vaikai labai jautriai reagavo į kitų nelaimę ir, kas bei kiek  galėdami, aukojo fondui „Gelbėkikt vaikus“ siekdami prisidėti, tiesdami pagalbos ranką. Akcijos metu į paviršių iškilo nuoširdūs vaikų jausmai (tokie, kaip vienybė, nuoširdumas, draugiškumas bei savitarpio pagalba) - nutiko įvairiausių istorijų: kai kas paaukojo visą savo taupyklę, kiti atsisakė skanėstų mokyklos valgykloje (sausainių, sulčių), kiti vaikai atėjo prie aukų dėžutės kartu su tėveliais. Buvo ir drąsuolių , kurie apsilankė prekybos mugėse, ieškodami norinčių paaukoti vaikams.
       Spalio 17 d. ryte atstovai iš kiekvienos klasės susirinko atidaryti aukų dėžutę, suskaičiuoti surinktas lėšas ir saugiai jas nunešti į paštą išsiųsti - kad paaukoti pinigai pasiektų organizaciją „Gelbėkite vaikus“.
      Akciją užbaigėme  padėka prisidėjusiems savo aukomis vaikams. Įteikėme „Solidarumo diplomus“ ir įsiamžinome kupinose prisiminimų bei gerų poelgių nuotraukose.
Paaukotų pinigų suma: 168.61 eur.
       Gerumo akciją iniciavo ir globojo Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė.

Mokyklos bendruomenė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 23 Spalis 2019 12:10 )

 

Mokyklos vaikų sukurta rudens raštų juosta – dovana Žemaitijai

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 13:48 )

 

Rudenėlio šėlsmas

Spalio16 d. ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus Žemaitijos  meškutė Linksmuolė pakvietė pašėlti su rudeniu. Vyko pramoga „Rudenėlio šėlsmas“. Vaikai žaidė muzikinius ir sportinius žaidimus, tyrinėjo rudenio lapus, vabaliukus, po mokyklos langais iš rudens dovanų Žemaitijai kūrė tautinę juostą. Ačiū tėveliams už gardžias vaišes.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 08:29 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 8 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis