Žemaitėjės žemes spalvas

Spalio 15 dieną priešmokyklinio ugdymo „Vyturėlių“ grupės komanda, lydima auklėtojos Sandros Pranskuvienės dalyvavo miesto darželių plenere „Žemaitėjės žemes spalvas“. Iš gražiausių rudens dovanų Masčio ežero pakrantėje vaikai kūrė žemaitiškų raštų juostą. Plenerą organizavo „Eglutės“ lopšelis –darželis.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 16 Spalis 2019 13:07 )

 

Svečiuose - klounas Lulu

Šiandien mus linksmino ypatingas svečias – klounas Lulu!

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 15 Spalis 2019 11:01 )

 

Sveikos rudens gėrybės

Mūsų mokykloje  "Vaisių ir daržovių iššūkį" pradėjome gražia rudens gėrybių švente. Tą rytą į mokyklą vaikai skubėjo su moliūgais. Visi susirinkome į salę pasidžiaugti rudenėlio gėrybėmis ir gražiomis spalvomis. Vaikai atsinešė piešinių, plakatų. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė pasiūlė vaikams  mokykloje išsivirti moliūgų košės, pagardinti ją įvairiomis uogomis ir paragauti. Supjaustyti didįjį moliūgą pasikvietėme į pagalbą mokyklos meistrą Alvydą . Kiekviena klasė išsinešė savo moliūgo dalį ir laukė, kol jų klasėje bus verdama moliūgų košė.  
Dalijamės receptu (kaip virėme košę):
•supjaustėme moliūgą gabaliukais, sudėjome į garų puodą ir  virėme kol suminkštėjo;
•po to, kitame puode, tuos moliūgus   sutrynėme;
•paskaninome vanile, cinamonu, sviestu (be jo organizmas nepasisavins karotino ir vit. A, kurių yra gausu moliūguose).
Košė jau paruošta  (nedėjome jokio cukraus, nes ji bus paskaninta natūraliomis uogomis). Kad būtų gardžiau, košę skaninome avietėmis, šilauogėmis, granatais (vaikai rinkosi tas uogas, kurių tik norėjo)!
Šitokia košė labai tinka gerai dienos pradžiai, padeda mokykloje susikaupti ir išlaikyti dėmesį net iki 3 val.
 Pabandykite ir jūs. Skanaus!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 09 Spalis 2019 12:27 )

 

SOLIDARUMO BĖGIMAS „GELBĖKIT VAIKUS“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja solidarumo bėgime 2019 ir taip  prisideda prie teigiamų Lietuvos bei Ukrainos vaikų gyvenimo pokyčių. Mūsų surinktos aukos padės neužverti durų  gausiai lankomiems organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų  dienos centrams visoje Lietuvoje. Taip pat padėsime įsigyti labiausiai sveikatai ir mokymuisi reikalingų reikmenų Rusijos okupuotoje teritorijoje gyvenantiems Ukrainos vaikams su negalia.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 25 Rugsėjis 2019 12:56 )

 

11 000 žingsnių Šiaulių mieste

Rugsėjo 17 d. rytą trečiokai, lydimi mokytojos ir kelių mokinių mamų, sėdo į traukinį ir išdundėjo į Šiaulius.  
Kelionės tikslas buvo pažintinė ekskursija po Šiaulių miestą pėsčiomis. Maršrutas prasidėjo geležinkelio stotyje, toliau vedė į Traukinių muziejų. Jį aplankius, mokiniai grįžo į senamiestį. ,,Rūtos‘‘ šokolado fabrike pasistiprino savo pasigamintais šokoladiniais saldainiais ir iškeliavo bulvaru iki Ch. Frenkelio vilos. Po edukacinio užsiėmimo pėsčiomis sugrįžo į traukinių stotį.
Nors ir pavargę, bet linksmi - juk pėsčiomis įveikė tokį ilgą maršrutą ir tiek daug pamatė bei sužinojo. Taip trečiokai dalyvavo Judumo savaitėje.

3 kl. mokytoja Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 19 Rugsėjis 2019 09:32 )

 

Po piliakalnius

Ketvirtų klasių mokiniai rugsėjo 17 dieną vyko į Varnių regioninį parką tyrinėti Žemaitijos piliakalnių. Mokinius lydėjo parko direkcijos  vyr. specialistas (kultūrologas) Linas Šedvilas. Pirmoji sustojimo vieta - Sprūdės piliakalnis, kuris tarsi paslaptinga piramidė, paryškinanti gražiausias Žemaitijos aukštumas. Nuo piliakalnio atsiveria puikūs vaizdai.  Mokiniai gėrėjosi  rudenėjančios gamtos vaizdais, klausė pasakojimo apie Žemaitiją   ir keliavo kalno labirintais.
Kita keliautojų sustojimo vieta - Medvėgalio piliakalnis. Tai iškiliausias Žemaitijos kalnas, tarsi šio krašto kalnų karalius, turintis dvi viršūnes. Mokiniai nesunkiai įsiminė kalvos aukštį – 234 m.  Nuo Pilies kalno, stebėdami apylinkes, klausydamiesi  įdomių  gido pasakojimų, supratome, kokia didinga mūsų Žemaitijos istorija.
Trečiasis piliakalnis  kurį aplankėme -  Bilionų piliakalnis. Piliakalnį iš visų pusių juosia miškai ir pelkės. Vaikai lenktyniavo, kuris greičiau įkops į kalną.
Kelionę mokiniai baigė užlipę ant  Aukštagirės kalno. Šis pavadinimas kilęs nuo kažkada čia augusių, o paskui iškirstų aukštų girių.  Ant  kalvos stovi 15 metrų  Aukštagirės apžvalgos bokštas, į kurį užlipę pamatėme gražias Žemaitijos apylinkes.
Iš  ekskursijos, kuri buvo skirta Žemaitijos metams paminėti, grįžome pilni įspūdžių ir puikios nuotaikos, pasižadėję čia sugrįžti  dar ne kartą.

4a ir 4b klasių mokytojos

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 18 Rugsėjis 2019 12:24 )

 

„Kieno greitesnis balionėlis“

Mokykloje kas dieną vyksta įvairios mankštos. Tad nė dienos be mankštos! Šiandien surengėme balionėlių lenktynes - vaikai labai džiaugėsi jų spalvomis ir noriai dalyvavo bėgimo varžybose. Visi buvo labai greiti, o, svarbiausia, - nuo veidukų nesitraukė šypsenos.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 17 Rugsėjis 2019 12:09 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 6 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis