dėl ugdymo proceso stabdymo (SVARBU)

Laba diena,
 
siunčiame Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymą dėl ugdymo plano pakeitimo (keičiama mokinių pavasario atostogų data).
 
Pagal ŠMSM informaciją analogiškas įsakymas rengiamas dėl priešmokyklinio ugdymo vaikų ir 1-4 klasių mokinių pavasario atostogų.
 
Informaciją dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo, neformaliojo vaikų švietimo įstaigų ir kita reikalinga informacija bus pateikta kovo 13 d. po Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio.
 
 
Pagarbiai,
 
 Telšių

GEDIMINAS GUDAS

Vyriausiasis specialistas

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tel.: (8 444) 60205

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS

ŠVIETIMO IR SPORTO SKYRIUS

Žemaitės g. 14, LT 87133 Telšiai

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 12 kovas 2020 16:37 )

 

Informacija

Dalijamės gauta naujausia informacija:

Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo (VESOC) sprendimu, reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, keičiamas atvejo apibrėžimas. Tai reiškia, kad nuo šiol rizikingomis šalimis laikomos Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir visa Italija, t. y. ne tik 4 regionai, kaip iki šiol.

Išsamesnė informacija nuorodoje:

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas-rizikinga-skelbiama-visa-italija-taip-pat-vokietija-prancuzija-ir-ispanija

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 12 kovas 2020 09:58 )

 

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA - ,,Sportuojam Lietuvai“

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės kovo 10 dieną mokykloje surengė  sporto pramogą ,,Sportuoju Lietuvai“. ,,Vyturėlių“, ,,Šnekučių“, ,,Smalsučių“ ir ,,Kodėlčiukų“ grupių vaikai sportavo kartu su ,,kiškiu Piškiu‘‘(mokytoja Erika) ir ,,meška Lepečka" (mokytoja Regina). Vaikai prisistatė skambiomis skanduotėmis. Vėliau pasimankštinę, pažaidę, vaikai turėjo įveikti kliūčių ruožą, išbandyti greitį ir vikrumą estafetėse. Jaunieji sportininkai pademonstravo ne tik sportines savybes – greitumą, ištvermę, šoklumą, lankstumą, bet ir draugiškumą palaikymo šūksniais ir plojimais. Visi vaikai patyrė daug džiugių emocijų, vaišinosi spalvotomis vaisių dovanomis, o Lepečkis su Kiškiu padovanojo trispalvių malūnėlių.
Mokiniai dalyvavo projekte „Laisvėjam“. Skambėjo patriotinės dainos, eilės Lietuvai, vyko protmūšis „LaisVėjam“. Keturios komandos demonstravo Lietuvos tautosakos, istorijos, geografijos žinias.

Administracija

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 10 kovas 2020 15:10 )

 

Mokykloje prasidėjo emocinio saugumo mėnuo (Be patyčių)

Šiais metais norime atkreipti didesnį dėmesį į virtualioje erdvėje vykstančias patyčias ir kitokį žeminantį elgesį. Vaikai  dažnai nepasakoja suaugusiems apie savo skaudžias patirtis internete, tuo tarpu patyčios, vykstančios realybėje, dažnai tęsiasi ir migruoja virtualioje erdvėje, socialiniuose tinkluose.
Siekiant įveikti patyčias, itin svarbu ugdyti vaikų emocinį intelektą – atpažinti savo ir aplinkinių jausmus, gebėti su jais tvarkytis, ugdyti empatiją bei supratimą, kad visada yra kažkas, kas gali tau padėti ištikus sunkumams, gebėjimą ir norą padėti aplinkiniams; kad kiekvienas gali būti kitaip apsirengęs, kitaip susišukavęs, kitaip galvojantis .
Mokiniai mokykloje mokysis atpažinti ir įvardinti jausmus, mokysis pasakyti tai, ką, nori pasakyti. Mokysis priimti teigiamai kitaip apsirengusį, kitaip susišukavusį, kitaip galvojantį.

KOVO MĖNESĮ VYKSTA VISĄ MOKYKLĄ JUNGIANTI VEIKLA:
Kovo 6d. vyko ŠUKUOSENŲ DIENA,
Kovo 13d. - MANO STILIAUS DIENA,
Kovo 20d. - DRAUGYSTĖS ŠYPSENŲ  FOTOSESIJA.

Apsilankykite internetiniame puslapyje  www.bepatyciu.lt.  

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 09 kovas 2020 15:09 )

 

Tėvelių, ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų dėmesiui

Informuojame, kad Telšių švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos skyriaus (toliau – PPT) švietimo pagalbos specialistai (socialinis pedagogas, psichologas ir kt.) teikia informacinę, ekspertinę ir konsultacinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių nariams (pedagogams, tėvams).

Bendradarbiaujant su pedagogais, vaikų tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese yra sprendžiami klausimai ir problemos, susijusios su vaikais, jų gerove.

PPT socialinis pedagogas darželiuose organizuos užsiėmimus vaikams, stokojantiems bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, savarankiškumo, socialinių įgūdžių. Kiekvieną mėnesio ketvirtadienį nuo 17.30 val. PPT vyks užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams pagal ‚,Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymo programą“.

Jeigu pastebite, kad vaiko pasiekimai plėtojasi vangokai ir netolygiai, kyla problemų bendraujant su kitais grupės vaikais, nedelskite ir išsakykite savo susirūpinimą.

Į PPT skyriaus socialinę pedagogę Jurgitą Paulauskienę galite kreiptis konsultacinėmis dienomis darželyje, skambinti tel. 8 604 28049, rašyti el. p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir susitarti dėl susitikimo Jums patogiu laiku.

Konsultacijoms pas PPT psichologą taip pat prašome registruotis iš anksto

tel. 8 604 28049 ar/ir rašyti el. p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 03 kovas 2020 10:28 )

 

Informacija

Pasidaliname gauta informacija iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Dalinamės ja su Jumis:
"Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atkreipia švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Prašome švietimo įstaigų leisti darbuotojams bei mokiniams,  jei jie pastaruoju metu grįžo iš minėtų šalių, nesilankyti švietimo įstaigoje, sudaryti sąlygas tokiems mokiniams mokytis nuotoliniu būdu, savarankiškai, darbuotojams – dirbti nuotoliniu būdu. Sprendimus, atsižvelgdamas į konkrečią situaciją, gali priimti įstaigos vadovas".
Daugiau informacijos:
http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausios-priemones-koronaviruso-prevencijai-konsultavimas-ir-grizusiu
 
Laikykitės higienos, plaukit rankas ir nesirkit. Taip pat pridedame Sveikatos apsaugos ministerijos raštą.

 Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 26 Vasaris 2020 09:18 )

 

Švenčiam Užgavėnes!

 

 

 

 

 

 

 

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 25 Vasaris 2020 15:29 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 10 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis