Pradinės mokyklos baigimas

Mūsų mokyklos ketvirtokai išskleidė sparnus ir pakėlė bures...

Ketvirtokų mokytojos Diana Cecervovaitė ir Regina Nostienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 06 Birželis 2019 12:16 )

 

Atsisveikinimas su darželiu

Priešmokyklinio ugdymo „ Smalsučių“ grupės vaikai pakvietė tėvelius, būsimą jų mokytoją Dianą parodyti, kad jau pasirengę mokytis pirmoje klasėje. Keliaudami per pasakų ir stebuklų šalį, vaikai dainavo, šoko, pasakojo apie Lietuvą, Telšius, skaitė ir skaičiavo, dainavo angliškai. Kaip įrodymą, kad gali lankyti pirmą klasę, vaikai gavo priešmokyklinio ugdymo diplomus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Eglė ir Vilma.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 29 Gegužė 2019 12:44 )

 

Pamokos prie Ilgio ežero

Gegužės 23 dieną 3a ir 3b  klasių mokiniams pamokos vyko lauke (švenčiant pasaulinio projekto „Pamoka lauke“ dieną). Vaikai važiavo prie Ilgio ežero tyrinėti pakrantės, sportuoti. Mokiniai, susiskirstę grupelėmis, atliko užduotis. Rinko informaciją apie Ilgio ežerą, tyrinėjo augaliją, sužinojo, kokios žuvys gyvena, klausė paukščių balsų. Keliaudami apie ežerą įveikė įvairias kliūtis, žaidė judriuosius žaidimus. Mokiniai įgijo naujų žinių ir patyrė teigiamų emocijų.

Trečių klasių mokytojos Z. Jonkuvienė, V. Vasiliauskaitė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 27 Gegužė 2019 13:04 )

 

Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla skelbia atranką muzikos mokytojo ir meninio ugdymo mokytojo pareigybei užimti nuo 2019-09-01

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Informacija pretendentams

Darbo vieta: Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla.
Pareigybės pavadinimas: muzikos mokytojas (1-4 kl.) ir meninio ugdymo mokytojas (ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas).
Darbo krūvis: muzikos mokytojo – 10 savaitinių kontaktinių valandų; meninio ugdymo mokytojo – 0,5 etato.
Darbo sutartis: neterminuota.
Darbo pradžia: 2019-09-01.

Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis švietimo įstaigų ir kitų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti :

1. turėti aukštąjį išsilavinimą, pedagogo kvalifikaciją, įgytą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro patvirtinta tvarka 2014-08-29 įsakymu Nr. V-774 ir muzikos mokytojo profesinę kvalifikaciją.

2. Asmuo, siekiantis dirbti muzikos mokytoju ir meninio ugdymo mokytoju (muzikos pedagogu) turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo (Žin., 1991, Nr. 23-593; 2011, Nr.38-1804) 48 straipsnyje nustatytus reikalavimus.
3. Privalo mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688, reikalavimus.
4. Būti įgijus kompetencijas, numatytas reikalavimuose mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms pagal 2009-03-29 Nr. ISAK-555.
5. Būti kūrybišku, iniciatyviu, atsakingu, gebėti dirbti komandoje.

Meninio ugdymo mokytojo (muzikos pedagogo) funkcijos:

1. Organizuoja ir vykdo vaikų meninį ugdymą ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo įstaigoje: veda muzikos pamokas pradinėse klasėse, vykdo neformalųjį ugdymą, planuoja muzikinę veiklą, organizuoja ir veda muzikos valandėles, pramogas ir kitas šventes.
2. Įgyvendina ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, rengia individualias programas, organizuoja kokybišką meninį muzikinį vaiko ugdymą.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;
4. gyvenimo aprašymą (CV);
5. pedagogo ir muzikos mokytojo profesinę kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių ar esamų darboviečių rekomendacijų, kitų dokumentų, patvirtinančių pretendento kompetencijas.

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Dokumentų lauksime iki 2019 m. birželio 14 d. 12.00 val. adresu: Kepyklos g. 30, Lt - 87107, Telšiai, arba elektroniniu paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Pretendentų pateikti dokumentai registruojami.
Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Kontaktinė informacija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 8(444)60271.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 27 Gegužė 2019 12:55 )

 

Pirmokų išvyka į Kretingą

Gegužės 22d. pirmokėliai vyko į ekskursiją. Kretingos dvaro saldaininėje   mažieji  sužinojo, kaip gaminami ledinukai. Vėliau patys galėjo pasidaryti norimos formos saldainius, supakuoti ir pasipuošti kaspinėliu. Ši veikla pirmokams labai patiko. Vėliau mokiniai aplankė grafų Tiškevičių muziejų. Žiemos sode grožėjosi augalais. Vaikams ypač įsiminė mažasis bananas, baltais ir rausvais žiedais pasipuošusios bugenvilijos.  Mažieji džiaugėsi  baseinėlyje  pamatę plaukiojančiais vėžlius, japoniškus karosus, eršketą. Apsilankė ir dvaro ūkvedžio muziejuje, kur susipažino su senoviniai įrankiais ir daiktais.  Vėliau pirmokai pietavo kavinėje „Vienkiemis“, aktyviai leido laiką  kavinės  žaidimų  aikštelėje.
Pilni įspūdžių pirmokai sugrįžo namo.

1 klasės mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 24 Gegužė 2019 07:33 )

 

„Pamokos lauke“

Mūsų mokykla dalyvavo pasaulinėje akcijoje „Pamoka lauke“, kuri šiemet skelbiama gegužės 23 dieną. Tai diena, kai visi 1-4 klasių mokiniai, priešmokyklinukai bei  ikimokyklinukai skatinami ugdomąją veiklą leisti lauke, mokyklos kieme ar gamtoje.
Mokydamiesi lauke vaikai stiprina savo sveikatą, labiau įsitraukia į mokymosi procesą bei stiprina ryšį su gamta. Žaidimai bei kita ugdomoji veikla suteikia vaikams svarbių gyvenimo įgūdžių, tokių kaip atsparumas, gebėjimas dirbti bei veikti komandoje, kūrybiškumas.
Ugdytiniai mielai dalyvavo šiame projekte, smagiai leido laiką bei mokėsi. Na, o nuostabus pavasariškas oras lepino mus gaiviu vėjeliu bei skaisčiais saulės spinduliais.

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019 10:10 )

 

Projektas „Magiški kiaušiniai“

Projektas „Magiški kiaušiniai“ vyko dvi savaites. Visa mokykla stebėjo ir rūpinosi naujaisiais gyventojais – lesino, valė gardelį, nešėsi į kiemą, parinko vardus.
Puikus sumanymas – keliskart vertesnis už bet kokią vaizdinę priemonę!

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019 13:42 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 6 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis