Mankšta

Gegužės 10d. mokykloje visa bendruomenė pažymėjo "Judėjimo sveikatos labui dieną". Besidžiaugdami šiltu saulėtu rytu mankštinosi visi ir maži ir dideli.


Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė J. Mažrimienė

 

Europos Sąjungos diena mūsų mokykloje

Gegužės 8 d. „Saulėtekio“ mokykloje Žemaitės gimnazijos mokiniai 3-4 klasių mokiniams papasakojo apie Europos Sąjungą, jos istoriją, valiutą, parlamentą ir jo funkcijas. Po to padėjo vaikams padaryti ES vėliavos spalvų boružes, kad vaikai galėtų jas gegužės 9d. - Europos Sąjungos dieną padovanoti savo mokyklos kaimynams ir sudalyvauti akcijoje „Pasveikint kaimyną“. Gegužės 9 d. 3-4 klasių mokiniai lankė kaimynus ir sveikino juo su Europos diena.

Mokytojos Jolanta Radžiuvienė (4 kl.), Regina Nostienė (3a kl.), Diana Cecervovaitė (3b kl.) bei svečiai iš Telšių „Žemaitės gimnazijos“

 

„Saulėtekio“ bendruomenės Šeimos Dienos Šventė

Gegužės 17 d. 17.30 val. visus bendruomenės narius (nuo jauniausio iki vyriausio) maloniai kviečiame į linksmą ir nuotaikingą kasmetinę mokyklos bendruomenės šventę „Šeimos diena“, skirtą paminėti Tarptautinę šeimos dieną.

Jūsų laukia smagūs žaidimai, prizai ir siurprizai bei gardžios vaišės.

Dėl pablogėjusių oro sąlygų data gali keistis.

Šventės organizatoriai

 

Kvietimas

Sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 09 Gegužė 2018 07:37 )

 

Pirmokų koncertas

Pirmokai  gegužės 3 dienos vakarą pakvietė savo tėvelius ir senelius į šventinę programėlę ,,Pirmą klasę jau baigiu...‘‘ Mažieji mokinukai džiugino artimuosius posmais, dainelėmis, šokiais. Dovanojo savo išaugintas gėlytes.
Mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė pasveikino pirmokus, linkėjo jiems ir toliau būti stropiais ir gerais ,,Saulėtekio‘‘ pradinės mokyklos mokiniais.
Tėveliai už džiugias akimirkas atsidėkojo vaikams surengdami saldžią staigmeną klasėje.
    
Klasės mokytoja Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 07 Gegužė 2018 11:39 )

 

Pražydo kiemas

Nuoširdžiai dėkojame visiems, atsiliepusiems į tradicija tapusią mokyklos akciją „Papuošk mokyklą gėlėmis“. Ačiū mokinukams bei jų tėveliams už gėles ir džiaugiamės pasipuošusia mokyklos aplinka!

Administracija

 

Lietuva pavasarį pasitinka su sveikatą stiprinančių mokyklų bangos renginiais

Balandžio 27 dieną  mūsų mokyklos net dvi komandos  dalyvavo   renginyje „Jokių kliūčių.“
Telšių rajone renginį organizavo Telšių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Šis renginys organizuotas minint Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį.
Renginys vyko Telšių miesto Arenoje. Tai buvo kitokia kūno kultūros pamoka, kurioje dalyvavo priešmokyklinukų komanda su mokytoja  Erika Tumbrotierne  ir   4 klasės mokinių komanda su mokytoja Jolanta Radžiuviene.  Dalyvių laukė 36 metrų pripučiamas „kliūčių ruožas“, „burbuliatorius“, „bėgtraukis“ ir regbio kamuolio svaidymas.  Varžybų dalyviai buvo apdovanoti komandiniais prizais ir su gerais įspūdžiais ir nauja patirtimi išsiskirstė namo. Dėkojame priešmokyklinės grupės mamoms  Rasai, Daivai ir Indrei,  padėjusioms saugiai nuvykti ir dalyvauti šiose ekstremaliose varžytuvėse.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 30 Balandis 2018 10:37 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 75

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 15 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis