Sveiko gyvenimo valandėlės

Gaivų pavasario rytą ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių“ ir "Vyturėlių“grupių vaikai, kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Judita Mažrimiene, mokėsi taisyklingos laikysenos pratimų. Vaikai stengėsi kiekvieną pratimą   atlikti neskubant, taisyklingai, derinant kvėpavimą. Mankštelei atlikti pasirinktas siužetas: vaikai eina akmenėliais , stengiasi neįkristi į „vandenį“. Na, o po smagių treniruočių  mokyklos salėje–veikla persikėlė į grupės patalpas. Vyko psichoterapinis užsiėmimas vaikams. Užsiėmimo metu mažieji mokėsi draugystės , tolerancijos, susipažino su pirmosios pagalbos teikimo principais. Vaikai su džiaugsmu ir entuziazmu dalyvavo užsiėmimuose.

VSP specialistė  Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 18 kovas 2019 14:43 )

 

Mokykloje kovo mėnesį vyksta patyčių prevencijos renginiai su devizu „ Užkrėsk gerumu“

Etnokultūros būrelis „Malūnėlis“ kovo 14 d. nuvyko į Telšių III amžiaus universitetą ir parodė Žemaitijos metams skirtą koncertą „Žemaitėji mona brongi“ (vadovės mokytojos Regina Nostienė ir Valerija Bulkauskienė). Darželio vaikai pagamino pavasariškų sveikinimų su palinkėjimais, kuriuos mokiniai nunešė ir padovanojo   universiteto studentus  - senjorams. Džiugios emocijos liejosi per kraštus.  

Mokytojos Regina Nostienė ir Valerija Bulkauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 15 kovas 2019 10:13 )

 

Ilgėja „Tėvų linijos“ darbo laikas

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.

Toks konsultacijų telefonu laikas pasirinktas neatsitiktinai. „Mažylių tėvams patogiau pasikalbėti, kai jie dieną miega, o dirbantys galės ramiai paskambinti pietų pertraukos metu. Vakarinis laikas išlieka toks pats (17-21 val.), nes kai iš darbų, mokyklos, darželio į namus grįžę namiškiai susitinka, neretai jie būna pavargę ir suirzę. O tai išprovokuoja konfliktines situacijas, kurias sunkiau ramiai išspręsti“, - pastebi „Tėvų linijos“ vadovė, Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė.

Kartais tėvams pakanka tik nesudėtingo praktinio patarimo, pavyzdžiui, kaip nuraminti verkiantį kūdikį ar motyvuoti vaiką mokytis, susitvarkyti kambarį, mažiau žaisti kompiuterinių žaidimų. Taip pat tėvams reikia padėti nusiraminti, kad lengviau susivaldytų konfliktinėje situacijoje, ir patarti, kaip išspręsti sudėtingas problemas: kai šeima skiriasi, vaikas vartoja alkoholį, smurtauja ar negrįžta į namus.

Skirtingai nuo kitų pagalbos linijų, kurios remiasi savanoriška veikla, „Tėvų linijoje“ dirba tik profesionalūs Paramos vaikams centro psichologai, todėl čia skambinama ir išsikalbėti, nusiraminti, ir sužinoti konkrečių patarimų dėl bendravimo su vaikais.

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

„Tėvų linija“ – Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendinama  VšĮ  „Paramos vaikams centras“. Daugiau informacijos – www.tevulinija.lt 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 13 kovas 2019 12:50 )

 

Mokinio kultūros paso užsiėmimai

Nuo 2019 m. kultūros pasas skirtas visiems Lietuvos mokiniams, besimokantiems pagal bendrojo ugdymo (išskyrus suaugusiųjų bendrojo ugdymo), ir kiekvienam mokiniui skiriama 15 eurų kalendoriniams metams.
Kultūros pasas – priemonė kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.
Mūsų mokyklos mokiniams  šiais metais užsakytos keturios edukacijos. Tai : „Mano kepaliukas“, „Linas rengia ir maitina“, „Velykų margutis“ ir „Apie medų ir bites“. Užsiėmimus veda   MB „Mažųjų ugdymas“ daugiau informacijos https://www.mug.lt/.
Mokiniai jau dalyvavo „Mano kepaliukas“, ir „Linas rengia ir maitina“ renginiuose.

Direktoriaus pav. ugdymui  Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 08 kovas 2019 12:39 )

 

Trankiai pradedame Žemaitijos metus

Ketvirtadienį ir penktadienį mokyklos Etnokultūros būrelis pakvietė visus vaikus ir mokytojus paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Būrelio vaikai, vadovaujami mokytojų Reginos Nostienės ir Valerijos Bulkauskienės, pradėjo Žemaitijos metus programa „Žemaitija mona brongi“.
Šiais laikais dažnas ne tik kad nebemoka savo krašto dainų ir šokių, bet ir savo žodyną mėgsta praturtinti angliškais žodžiais. Tačiau patys aktyviausi Etnokultūros būrelio vaikai pamėgo liaudies kultūrą ir stengiasi išlaikyti senąsias tradicijas.
Stebint vaikų atliekamus šokius,  žiūrovams kojos pačios kilnojosi. Sužinojome žemaitiškų žodžių, patarlių reikšmių. Mokiniai ne tik traukė dainas, bet ir patys grojo, pasakojo padavimus, užminė mįsles. O kaip gražiai skambėjo žemaičių vardai.
Po renginio visi dar kartą įsitikinome, kad  liaudies kultūra praplečia vaiko akiratį ir lieka visam gyvenimui.

Mokytoja Diana Cecervovaitė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 08 kovas 2019 11:29 )

 

„Žėima žėima, biek iš kėima!“

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 05 kovas 2019 12:51 )

 

Taip švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventę!

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 15 Vasaris 2019 12:11 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 81

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 15 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis