I-oji vieta "Šviesoforo" konkurse

Šių metų gegužės 6 d. Telšių „Germanto“ progimnazijoje vyko rajoninis „Šviesoforo“ konkursas.
Mūsų mokyklai atstovavo šauni 1-4 klasių „Šviesoforo“ komanda ir užėmė pirmąją vietą.
Dėkojame mokyklos komandos nariams: Tajui Knurai (1 kl.), Armantui Jazdauskui (2 kl.), Dorotėjai Valiūtei (3 kl.), Agnei Kaveckaitei (4 kl.) ir mokytojai Linai Zubavičienei už pasiruošimą bei sveikiname užėmus aukščiausią – 1-ąją – vietą.
Linkime sėkmės regioniniame „Šviesoforo“ konkurse, kuris vyks Mažeikiuose gegužės 16 d.

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 07 Gegužė 2019 09:48 )

 

„Saugus elgesys namuose (su vaistais)“

Pamokėlė mažyliams apie saugų elgesį su vaistais. Užsiėmimo metu vaikai apžiūrinėjo knygutę, kurioje gyvena  drambliukas Smalsiukas, aiškinosi, kas jam atsitiko kai privalgė įvairių spalvotų tablečių. Drambliukas susirgo, jo odą išbėrė – Smalsiukas apsinuodijo vaistais. „Radus vaistų - jų valgyti negalima, vaistus duoda tik tėvelis arba mamytė“,- vaikai tai įsidėmėjo ir pakartojo, o po to patys dalinosi patirtimi, pasakojo, kaip jautėsi sirgdami, ar gėrė vaistus.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 07 Gegužė 2019 07:40 )

 

„SVEIKATIADOS“ IŠŠŪKIS – „PIENO KOKTEILIS“

Mokyklos „Šnekučių“ ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo „Sveikatiados“ iššūkyje - „Pieno kokteilis“. Viskas prasidėjo nuo to, kad mažieji norėjo paragauti pieno kokteilio. Iš anksto susitarėme  atsinešti reikalingų produktų, kad gėrimas būtų skanus: tai buvo braškės, bananai, šilauogės. Reikėjo pasirūpinti, jog rūgščios uogos nesutrauktų pieno, tad pasirinkome vyšnias savo sultyse su trupučiu cukraus. Ingredientus vaikai sudėjo į plaktuvą, supylė pieną ir išplakė kokteilį. Štai ir paruoštas gardus gėrimas, jame gausu kalcio, vitamino C, geležies ir kitokių vitaminų bei mineralų, kurie padeda stiprinti augantį organizmą. Kokteilį vaikai gėrė per šiaudelį (kas taip pat kai kuriems mažiesiems buvo naujiena - reikėjo pasimokyti nesukąsti šiaudelio  ir siurbti gėrimą). Toks kokteilis labai gaivina  karštą vasaros dieną. Siūlome išbandyti pasigaminti namie.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 07 Gegužė 2019 07:37 )

 

„Papuošk mokyklą gėlėmis“

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę dalyvauti  tradicinėje akcijoje „Papuošk mokyklą gėlėmis“. Jūsų padovanoti  gėlių daigeliai džiugins vaikus visą pavasarį, o  pavasarį gražiausiai žydi našlaitės.  Gėlių lauksime balandžio 29-30 dienomis.

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 25 Balandis 2019 10:07 )

 

Mažųjų Velykinė pramoga

Mažųjų Velykinė pramoga kartu su K. Praniauskaitės vaikų bibliotekos skyriu.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 23 Balandis 2019 14:14 )

 

Viktorina - „2019-ieji - Žemaitijos Metai“

Balandžio 19 dieną  mokykloje vyko viktorina-konkursas Žemaitijos metams paminėti. Šventėje dalyvavo Žemaičių kultūros draugijos, Telšių pavieto pirmininkas Andrius Dacys. Jis vaikams  nuotaikingai papasakojo apie Telšius, aplink juos esančius dvarus, atsakė į vaikų pateiktus klausimus. Viktorinoje - konkurse taip pat dalyvavo mokinių komanda iš Buožėnų mokyklos- darželio, kuriuos atlydėjo mokyklos direktorė V. Laučienė. Pasiskirstę į komandas mokiniai atsakė į viktorinos klausimus apie Žemaitiją, atliko praktines užduotis. Žiūrovai taip pat nenuobodžiavo, piešė piešinius. Už puikias žinias mokiniai apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis.

Mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 24 Balandis 2019 10:11 )

 

Psichoterapijos valandėlė

Mokyklos pirmokai dalyvavo  pokalbyje "Neužgauk savo klasės draugo". Mokiniai buvo mokomi elgtis saugiai, neliesti kito mokinio daiktų, neprasivardžiuoti, neįžeisti kito žmogaus, elgtis apgalvotai, nesistumdyti. Pamokėlės metu taip pat mokėmės taisyklingai sėdėti suole, išbandėme 10 min. tylos pauzę. Pabaigai-sustojome į draugišką ratą ir atlikome kvėpavimo pratimus. Draugystė juk džiugina!

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 19 Balandis 2019 09:26 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 4 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis