Mokinių tėvelių dėmesiui!

Šių metų balandžio 16 d. planuotas susitikimas su „Savito stiliaus“ atstovais (dėl uniformų) NEĮVYKS – jis nukeliamas į gegužės mėnesį. Apie numatomą tikslią datą pranešime vėliau. Prašau, sekite informaciją mokyklos internetiniame tinklapyje.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 10 Balandis 2019 07:50 )

 

Konkursas „Knygos bičiulis“

Kiekvienais metais vasario-kovo mėnesiais vyksta lietuvių kalbos renginiai. Mokykloje vienas iš tokių renginių buvo konkursas „Knygos bičiulis“, skirtas knygų skaitymo skatinimui ir lietuvių kalbos turtinimu. Dalyvavo visi mokyklos mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Konkursą organizavo bibliotekininkė Aldona Tamošauskienė, globojo mokyklos administracija.
Balandžio 5 dieną vyko konkurso baigiamasis renginys. Bibliotekininkė Aldona kartu su vaikų komisija suskaičiavo rezultatus ir apdovanojo vaikus, perskaičiusius daugiausia knygų, gražiausių iliustracijų autorius, aktyviausiai skaičiusias klases. Kiekviena klasė pristatė pasirinktos knygos inscenizaciją.
Vaikai nutarė, kad skaitymas-geriausias mokymasis, o knygos  - proto vaikai.
 
Pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 08 Balandis 2019 10:57 )

 

„TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ“

Mūsų mokykloje šiandien vyko  pokalbis  su 4 klasės mergaitėmis apie mergaičių higieną, organizmo pokyčius bręstant. Kiekviena mergaitė turi savitą grožį, svarbu išmokti tvarkingumo, švaros, pajusti kas tau tinka.    Praskleidėme ir istorijos puslapius, buvo idomu sužinoti kaip prieš 500 m. savo brandos sulaukė  Kotryna Mediči. Perskaityta ištrauka iš knygos paliko neišdildomą įspūdį.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 05 Balandis 2019 13:12 )

 

,,Mažieji Tyrėjai 2019‘‘

Kovo 29 dieną Plungės vyskupo M.Valančiaus pradinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konferencija ,,Mažieji Tyrėjai 2019‘‘. Buvo pristatyta 19 įvairių tyrimų ir bandymų.
Konferencijos dalyvius sudomino 2 mūsų mokyklos ugdytinių pristatymai: 2 klasės mokinio  Deivydo Barauskio eksperimentas ,,Spalvų magija‘‘ ir 3a klasės mokinės Leiros Savičiūtės bandymas ,, Ledo planeta‘‘ (kurios darbas laimėjo III vietą  3-4 klasių kategorijoje).
Vaikai su užsidegimu ir džiugesiu ruošėsi bandymams ir juos pristatinėjo bendraminčiams. Mokiniams padėjo pasiruošti ir į renginį lydėjo klasių mokytojos.

2 kl. mokytoja Lina Zubavičinė ir 3a kl. mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 01 Balandis 2019 10:19 )

 

Mokinių tėvelių žiniai!

Šių metų balandžio 16 d. nuo ryto, 8 valandos, į mokyklos sporto salę atvyks ir Jūsų lauks darbuotojai iš „Savito stiliaus“ primatuoti bei užsakyti uniformų. Norintiems keisti ar užsisakyti naują uniformą (ypač tai aktualu būsimiems pirmokams, nes mokyklos mokiniams uniforma yra privaloma), prašome atvykti. Pridedame iš „Savito stiliaus“ gautą naują kainininką.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Uniformų kainos

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 01 Balandis 2019 09:19 )

 

Tęsiasi ,,Gerumo virusas" Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje

,,Gerumo virusas" mokykloje kaip reikiant įsibėgėjo! Gerumu dalijosi visi, ir mokiniai, ir visos bendruomenės nariai. Pirmą savaitę mokyklos etnokultūros būrelis ,,Malūnėlis" surengė surengta nuotaikingą popietę-koncertą Telšių III universiteto studentams (senjorams).
Daug šiltų akimirkų padovanojome mokyklos ikimokyklinukams, pradžiugindami juos eilėraščiais, pasakomis ir pačių pagamintomis atvirutėmis.
Gerumo žinute-atviruku nusprendėme atsidėkoti tėveliams, seneliams ir visiems kitiems, už rūpestį, pagalbą ir paramą.
Akcija ,,Padovanok skanėstą keturkojui" parodė, kokie vaikai jautrūs ir gailestingi beglobiams gyvūnams, todėl į prieglaudą ,,Uodegėlė" iškeliavo daug dėžių vaikų suneštų gyvūnų maisto.

Mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 28 kovas 2019 13:58 )

 

Gerumo akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“

Šiandien mūsų mokyklos vaikai aplankė Telšiuose esančią beglobių gyvūnų organizaciją „Telšių uodegėlė“, kurios svarbiausias tikslas yra sumažinti beglobių gyvūnų skaičių gatvėse ir surasti jiems namus bei šeimininkus. Visą savaitę mokykloje vyko Gerumo akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“, kurios metu ugdytiniai ne tik gilino žinias apie naminius gyvūnus, jų laikymą, priežiūrą ir gyvenimą, bet taip pat ir  aktyviai nešė įvairų maistą, kuris labai reikalingas gyvūnėliams ir kurių taip stokoja gyvūnų globos namai. Kiekvienos klasės atstovai su dovanomis nuvyko pas mažuosius draugus - beglobius gyvūnus į gyvūnų globos namus, apžiūrėjo patalpas, voljerus su gyvūnais. Nors „Telšių uodegėlė“ gyvuoja dar, palyginus, neseniai (apie 3 metus), tačiau joje yra nemažai išmestų, paliktų, apleistų gyvūnų. Šiuo metu yra trejos gyvūnams priglausti skirtos patalpos: šunims, katėms ir intensyvios priežiūros reikalaujantiems gyvūnams. Ten nuolat dirba keletas savanorių, laikas nuo laiko jiems atvyksta padėti ir kiti (jauni ir vyresni žmonės), galintys ir norintys rūpintis globotiniais.
Norėtumėme nuoširdžiai padėkoti vaikams, jų tėveliams, mokytojams ir visiems, kurie prisidėjo prie šios Gerumo akcijos. Ačiū Jums ir tegul ši gražus gestas tegul neužsibaigia šiuo apsilankymu beglobių gyvūnų organizacijoje. Visus norinčius ir galinčius bent kuo nors padėti ir prisidėti, maloniai kviečiame apsilankyti „Telšių uodegėlėje“ adresu Plungės g. 45, Telšiai (tel.: +370 600 59446) (daugiau informacijos internete adresu: https://www.noriunamu.lt/prieglaudos/telsiu-uodegele  arba Facebook‘o paskyroje: https://www.facebook.com/Tel%C5%A1i%C5%B3-Uodeg%C4%97l%C4%97-568271093327480/ ).

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 27 kovas 2019 13:08 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 83

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 7 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis