PUSIAUŽIEMIO ŠVENTĖ „MEŠKUTE, VERSKIS“

Sausio 25 d. visi mokyklos pradinukai, ragindami meškutę verstis ant kito šono, šventė Pusiaužiemio šventę. Nuo seno lietuviai šią dieną išeidavo į sodą, papurtydavo obelis, kad duotų daug vaisių, pastuksendavo į avilius, žadindavo iš miego bites, spėdavo orus.  Na, o mokiniai leidosi nuo kalniuko čiuožynėmis, rungtyniavo su rogutėmis, mėtė į taikinius, žaidė futbolą. Vaikai ne tik linksmai leido laiką gryname ore, bet neužmiršo ir alkstančių paukštelių. Jiems padarė lesyklėles iš antrinių žaliavų, į kurias pribėrė sėklų.
Visiems buvo daug džiaugsmo!

Mokytoja Diana Cecervovaitė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 28 Sausis 2019 12:55 )

 

„Sportuok ir žiemužės nebijok“

Artėja pusiaužiemis, o žiema šiemet mus nesiliauja lepinti gražiu žiemišku oru. Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje pačiuožinėti  nuo kalnelio susitiko „Masčio“ darželio ir „Saulėtekio“ pradinės mokyklos priešmokyklinukai. Žiemos pramogos tęsėsi nuo ryto iki pat vakaro. Priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės vaikai, pasikvietę „Masčio“ darželio  „Saulučių“ grupės vaikus, visą pusdienį linksminosi kartu su dviem Netvarkos Nykštukais, kurie padovanojo įvairiausių pramogų, sporto varžytuvių ir netgi pasiūlė surasti lobį. Vyko pramogos, lenktynės, čiuožinėjimai nuo kalniuko. Smagią, vaikų sveikatai ir draugystei naudingą pramogą sugalvojo ir organizavo du Netvarkos nykštukai - mokytojos Eglė ir Vilma.
Graži saulėta žiemos diena ir grynas oras padovanojo mums ne tik smagią pramogą, bet ir puikią  profilaktinę priemonę nuo peršalimo ligų ir gripo.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Eglė Stasiulienė ir Vilma Pociuvienė bei Visuomenės sveikatos specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 23 Sausis 2019 14:38 )

 

Laisvės gynėjų diena

 

Nuostabus Kalėdinis rytas "Saulėtekio" mokykloje

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 21 Gruodis 2018 10:37 )

 

YPATINGI SVEČIAI

Gruodžio 18-ąją mokyklą aplankė ypatingi svečiai – policijos pareigūnai su policijos tarnybiniu šunimi Atilu. Vaikai sužinojo daug dalykų apie šuns dresavimą, maitinimą, priežiūrą, apie tai, kaip elgtis su nepažįstamu šunimi. Atilas demonstravo, kaip laikosi dresuotojo komandų,  ieškojo paslėpto daikto. Policijos pareigūnės parodė, kokias priemones naudoja sulaikant nusikaltėlius.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Eglė Stasiulienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 08:54 )

 

ŽIEMA , PERŠALIMO LIGOS IR RANKŲ PLOVIMAS

Žiemą labai padidėja sergamumas peršalimo ligomis ir gripu. Šias ligas sukelia virusai, kurie labai greitai plinta.  Su teiginiu, kad asmens higiena – svarbi kiekvieno žmogaus sveiko gyvenimo dalis, kuri padeda apsisaugoti nuo daugelio infekcinių ligų, turbūt sutiksite visi, tad labai pravartu prisiminti, kaip tai atlikti praktiškai.
Užkrečiamosios ligos egzistavo ir egzistuos – mikroorganizmai prisitaiko prie besikeičiančio pasaulio, tampa atsparūs plovikliams, muilui, netgi antibiotikams, tad vienintelis dalykas, ką tikrai galime daryti, norėdami apsaugoti save ir savo artimuosius, – kruopščiai plauti rankas.
Ar  žinote, kad, ant žmogaus odos 1 cm2 gali būti daugiau nei 300 mln. bakterijų!
Geriau naudoti skystą muilą, nes skystu muilu neplinta mikrobai, tad jis - pranašesnis už kietąjį.
Net ir namuose reikia kruopščiai plauti rankenėles bei mygtukus, kuriais nuleidžiamas vanduo.
Rankų odos vagelėse, po nagais ir papuošalais prisirenka itin daug patogeninių mikroorganizmų.
Pinigai, durų (ypač tualeto) rankenos, lifto mygtukai, kompiuterio, bankomato klaviatūra ir kiti daiktai, kuriuos liečia daugelis žmonių, gali būti infekcijos židinys!
Mokyklos antrokai dalyvavo pamokoje , kur vėl prisiminėme apie higienos įgūdžius.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 08:52 )

 

„ŽEMAITJOS PIENO“ KONKURSAS

Mūsų mokyklos 2 ir 4b kl. mokiniai dalyvavo „Žemaitijos pieno“ kūrybiniame konkurse „Mano tėvelių (senelių) pienininkystės ūkis visais metų laikais“. Komisija išrinko 12 laimėtojų iš viso Telšių rajono dalyvių. Prizininkais tapo mūsų mokyklos mokiniai:  Vytautas Čėjauskas 2 kl., Matas Klova 4b kl. ir Ąžuolas Kaveckas 4b kl.. Šių vaikų piešiniais iliustruotas 2019 metų kalendorius. Visi 2 kl. ir 4b kl. mokiniai džiaugėsi laimėjimais bei „Žemaitijos pieno“ dovanėlėmis.

2 kl. ir 4 b kl. mokytojos Lina Zubavičienė ir Diana Cecervovaitė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 08:48 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 81

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 5 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis