Akcija ,,Būk matomas!‘‘

Spalio 24 rytą  mokykloje vyko tradicinė akcija ,,Būk matomas !‘‘. ,,Amsiaus draugų‘‘ klubo nariai pasitiko mokyklos draugus, mokytojas  ir tikrino, ar jie segi atšvaitus.  Patikros rezultatai džiugino mažuosius tikrintojus: visos  mokytojos  segėjo atšvaitus,  rodė  tinkamą pavyzdį savo mokiniams bei kolegoms.
Dauguma mokinių segėjo net po kelis skirtingų rūšių atšvaitus prie kuprinių ir drabužių. Labai džiugu, kad tėveliai vis labiau rūpinasi savo vaikų saugumu, nuperka kuprines, striukus ir net batus su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Dar norėtųsi, kad daugiau tėvelių rodytų savo vaikams  tinkamą pavyzdį - patys segėtų atšvaitą.
   Stropiausiai atšvaitus segėjo antrokai  ir trečiokai. Liūdna, bet daugiausia atšvaitų neturėjo pirmokai. Savo saugumu turėtų labiau rūpintis ir ketvirtokai (tarp kurių taip pat buvo vaikų be atšvaitų).
    Mokiniams buvo priminta, kad atšvaitas - tai ne niekutis ir ne blizgutis, bet labai svarbi saugumo priemonė tamsiame kelyje. Eismo taisyklės reikalauja jį segėti.
    Mokyklos direktorė visiems pirmokams padovanojo po atšvaitą ir palinkėjo būti matomiems kelyje.  

 ,,Amsiaus draugų‘‘ klubo vadovė Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 28 Spalis 2019 09:05 )

 

Gerumo ruduo Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje

Sužinoję apie Lietuvoje organizuojamą akciją „Gelbėkite vaikus“ mūsų mokykla nusprendė prisidėti - juk gerumo niekada nebūna per daug.
       Mokykloje solidarumo akcija „Gelbėkite vaikus“ vyko nuo 2019-09-25 iki 2019-10-17.  Akciją palaikė visa „Saulėtekio“ bendruomenė.  Rugsėjo 25 d. mokyklos sporto aikštėje ikimokyklinio ugdymo vaikai, pradinių klasių mokiniai  ir pedagogai  susirinko pasiruošę numatytam bėgimui.  Tai buvo labai smagi šventė, suvienijusi visus bendram tikslui - už Lietuvos ir Ukrainos vaikus, kuriems reikia pagalbos.
       Vaikai labai jautriai reagavo į kitų nelaimę ir, kas bei kiek  galėdami, aukojo fondui „Gelbėkikt vaikus“ siekdami prisidėti, tiesdami pagalbos ranką. Akcijos metu į paviršių iškilo nuoširdūs vaikų jausmai (tokie, kaip vienybė, nuoširdumas, draugiškumas bei savitarpio pagalba) - nutiko įvairiausių istorijų: kai kas paaukojo visą savo taupyklę, kiti atsisakė skanėstų mokyklos valgykloje (sausainių, sulčių), kiti vaikai atėjo prie aukų dėžutės kartu su tėveliais. Buvo ir drąsuolių , kurie apsilankė prekybos mugėse, ieškodami norinčių paaukoti vaikams.
       Spalio 17 d. ryte atstovai iš kiekvienos klasės susirinko atidaryti aukų dėžutę, suskaičiuoti surinktas lėšas ir saugiai jas nunešti į paštą išsiųsti - kad paaukoti pinigai pasiektų organizaciją „Gelbėkite vaikus“.
      Akciją užbaigėme  padėka prisidėjusiems savo aukomis vaikams. Įteikėme „Solidarumo diplomus“ ir įsiamžinome kupinose prisiminimų bei gerų poelgių nuotraukose.
Paaukotų pinigų suma: 168.61 eur.
       Gerumo akciją iniciavo ir globojo Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė.

Mokyklos bendruomenė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 23 Spalis 2019 12:10 )

 

Mokyklos vaikų sukurta rudens raštų juosta – dovana Žemaitijai

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 13:48 )

 

Rudenėlio šėlsmas

Spalio16 d. ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus Žemaitijos  meškutė Linksmuolė pakvietė pašėlti su rudeniu. Vyko pramoga „Rudenėlio šėlsmas“. Vaikai žaidė muzikinius ir sportinius žaidimus, tyrinėjo rudenio lapus, vabaliukus, po mokyklos langais iš rudens dovanų Žemaitijai kūrė tautinę juostą. Ačiū tėveliams už gardžias vaišes.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 08:29 )

 

Žemaitėjės žemes spalvas

Spalio 15 dieną priešmokyklinio ugdymo „Vyturėlių“ grupės komanda, lydima auklėtojos Sandros Pranskuvienės dalyvavo miesto darželių plenere „Žemaitėjės žemes spalvas“. Iš gražiausių rudens dovanų Masčio ežero pakrantėje vaikai kūrė žemaitiškų raštų juostą. Plenerą organizavo „Eglutės“ lopšelis –darželis.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 16 Spalis 2019 13:07 )

 

Svečiuose - klounas Lulu

Šiandien mus linksmino ypatingas svečias – klounas Lulu!

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 15 Spalis 2019 11:01 )

 

Sveikos rudens gėrybės

Mūsų mokykloje  "Vaisių ir daržovių iššūkį" pradėjome gražia rudens gėrybių švente. Tą rytą į mokyklą vaikai skubėjo su moliūgais. Visi susirinkome į salę pasidžiaugti rudenėlio gėrybėmis ir gražiomis spalvomis. Vaikai atsinešė piešinių, plakatų. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė pasiūlė vaikams  mokykloje išsivirti moliūgų košės, pagardinti ją įvairiomis uogomis ir paragauti. Supjaustyti didįjį moliūgą pasikvietėme į pagalbą mokyklos meistrą Alvydą . Kiekviena klasė išsinešė savo moliūgo dalį ir laukė, kol jų klasėje bus verdama moliūgų košė.  
Dalijamės receptu (kaip virėme košę):
•supjaustėme moliūgą gabaliukais, sudėjome į garų puodą ir  virėme kol suminkštėjo;
•po to, kitame puode, tuos moliūgus   sutrynėme;
•paskaninome vanile, cinamonu, sviestu (be jo organizmas nepasisavins karotino ir vit. A, kurių yra gausu moliūguose).
Košė jau paruošta  (nedėjome jokio cukraus, nes ji bus paskaninta natūraliomis uogomis). Kad būtų gardžiau, košę skaninome avietėmis, šilauogėmis, granatais (vaikai rinkosi tas uogas, kurių tik norėjo)!
Šitokia košė labai tinka gerai dienos pradžiai, padeda mokykloje susikaupti ir išlaikyti dėmesį net iki 3 val.
 Pabandykite ir jūs. Skanaus!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 09 Spalis 2019 12:27 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 8 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis