Apsilankė rašytojas Vytautas Račickas

Lapkričio 14 dieną mūsų mokykloje vyko susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku. Į susitikimą su rašytoju prigužėjo pilna salė vaikų. V. Račickas žiūrovams pristatė visas savo knygas, trumpai apžvelgė kiekvienos jų atsiradimo istoriją. Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi ką kalbėjo jų mėgstamas rašytojas. V. Rašicko kūriniuose keliamos opiausios vaikų ir jaunimo problemos: tėvų skyrybos, nesutarimai, mokykla. Jos pateikiamos grakščiai, be banalumo, siužetai lengvi, suprantami, įtraukiantys ir sudominantys skaitytoją. Ypač kai šiais laikais, vaikams egzistuoja tik kompiuteris – vaikus būtina skatinti skaitymu. O skaitantys vaikai nuo neskaitančiųjų daug kuo skiriasi: pirmiausia jų rašymo ypatumai geresni, jie labiau mąstantys ir išsiugdę. Susirinkusiesiems knygų autorius perskaitė kelias ištraukas iš „Berniukai šoka breiką“, „Gyveno kartą Lukošiukas“, „Šokoladas iki pirmadienio“. Mokinukai vėliau drąsiai vienas paskui kitą uždavinėjo jam klausimus: kada parašė pirmąją knygą, ar dabar rašo, kokiu laiku kuria, kiek laiko kuria knygas, o autorius noriai atsakinėjo į visus klausimus, domėjosi mokinių nuomone. Savo pirmąją knygą jis parašė beveik per 3 metus, o būdamas 28-erių – ją išleido. Rašytojas sakė, kad vieną knygą kūrė dvidešimt metų, o kitą sukūrė net per dešimt dienų. Į pateiktą klausimą ,,iš kur semiasi minčių savo knygoms“, teigė, kad jo knygų herojais dažniau tampa nenuoramos ir išdykę vaikai. Susitikimo pabaigoje mažieji skaitytojai ne tik galėjo įsigyti rašytojo parašytų knygų, tačiau ir gauti Vytauto Račicko autografą. Mokyklos biblioteka taip pat pasipildė naujomis jo knygelėmis. Dėkodami autoriui už įdomų susitikimą, palinkėjome nepamesti kūrybinės ugnelės ir nuolat mus džiuginti vis naujais kūriniais.

                                                               Bibliotekininkė Aldona Tamošauskienė

 

Edukacinė išvyka į Telšių miesto priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Edukacinėje išvykoje į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, dalyvavę pirmokai ir priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Kodėlčiukai" vaikai įgijo žinių apie ugniagesių darbą, susipažino su priešgaisrine įranga, peržiūrėjo filmukus apie saugų elgesį buityje, apie artėjančios žiemos tykančius pavojus gamtoje, gatvėje. Vaikų žinias tikrino ir į jų klausimus atsakė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistas A. Puškorius. Visi pasižadėjome nežaisti su degtukais, be reikalo neskambinti pagalbos numeriais, prisiminti kaip išvengti pavojų buityje, gamtoje. Išvykos metu vaikai patyrė džiugių emocijų, keletas iš mažamečių nusprendė užaugę tapti ugnegesiais.
                                                               Priešmokylinio ugdymo pedagogas E. Tumbrotienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 14 Lapkritis 2011 08:19 )

 

Užsiėmimas

Lapkričio 9 d. priešgaisrinio mokymo užsiėmimą 2-4 klasių mokiniams tema „Būk saugus, moksleivi!“ vedė Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus darbuotojai. Už aktyvų dalyvavimą mokiniams buvo įteiktos dovanėlės.
            „Saugiukų“ būrelio vadovė L. Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 10 Lapkritis 2011 09:06 )

 

"Mokyklos ateitis - visų mūsų rūpestis"

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu 2011-06-29 Nr. 768, nuo 2012 m. visos mokyklos, vykdydamos Pagrindinio ugdymo programas, dar turės pasirinkti ir specialaus ugdymo kryptį. Tai galėtų būti Valdorfo, Montessori metodu, tautiškumo, kūrybiškumo ar tolerancijos principais pagrįstas ugdymas. Gerb.
Tėveliai, prašome aktyviai dalyvauti apklausoje dėl mūsų mokyklos ateities vizijos. Siūlykite savo variantus skambindami arba rašydami elektoriniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
                                                                                        Direktorė J. Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 07 Lapkritis 2011 15:59 )

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. balandžio mėn. 11 d. įsakymu Nr. V-579, mokykloje nuo 2011 rugsėjo veikia Vaiko Gerovės Komisija ( toliau Komisija ).
Komisijos funkcijos:

1. Rūpintis saugia ugdymosi aplinka;
2. Nagrinėti mokyklos nelankymo, nesėkmingo mokymosi priežastis;
3. Kartu su mokytojais ir tėvais analizuoti mokinių elgesio taisyklių pažeidimus;
4. Rūpinasi vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, ugdymu pagal Lietuvos švietimo ministro nustatytą tvarką;
5. Kuruoja gyvenimo įgūdžius, Prevencijos sveikatos stiprinimo programų įgyvendinimą;
6. Įvykus krizei ( netikėtam pavojingam įvykiui ), organizuoja krizės valdymo priemones;
7. Į posėdžius kviečiasi vaiko teisių apsaugos, socialinę pagalbą teikiančių tarnybų, policijos, sveikatos priežiūros, maitinimo įstaigų atstovus, mokytojus, tėvus ( globėjus );

8. Komisijos pasitarimai organizuojami vieną kartą per du mėnesius arba pagal poreikį.
Vaiko gerovės komisijos sudėtis:
Pirmininkė – Milda Monstienė;
Prevencijos darbo kuratoriai – Zita Šliogerienė, Erika Tumbrotienė;
Darbo su spec. poreikių vaikais ir soc. rizikos šeimomis kuratorius – Virginija Vandzinskienė;
Vaiko psichinės ir fizinės sveikatos saugojimo ir stiprinimo kuratorius – Judita Mažrimienė;
Krizių įveikimo komandos vadovas – Milda Monstienė.
Gerb. Tėveliai, iškilus problemai, prašome kreiptis į mokyklos vaiko gerovės komisiją.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 02 Lapkritis 2011 14:11 )

 

Rudenėlis

Penktadienį vyko "Kodėlčiukų" grupės susitikimas su ketvirtokais ir jų mokytoja Žibute Rubiene. Susitikime vaikai mynė mįsles apie daržoves, vaisius, deklamavo ketureilius apie rudenį. Ketvirtokai parodė pasaką ,, Ropė", į kurią įtraukė ir priešmokyklinukus. Vaikai improvizavo, pasaka  suteikė daug džiugių emocijų. Rudenėlis visus vaikus apdovanojo obuoliukais, priešmokyklinio ugdymo pedagogę - riešutais.  Šešiamečiams patiko susitikimas su vyresnių klasių mokiniais, todėl atsisveikino iki kito susitikimo.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Erika Tumbrotienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 24 Spalis 2011 12:08 )

 

Amsis

 

Piešinių konkurso ,, Aš saugus, kai tu šalia‘‘ III vietos laureatė 3 kl. mokinė Ugnė Dudarytė.
Amsiaus apsilankymu klasėje džiaugiasi trečiokai.

 

<< Pradžia < Ankstesn 71 72 73 74 75 76 77 78 79 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 74 iš 79

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 11 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis