Gegužės 31d. ketvirtokams nuskambėjo paskutinis skambutis

Salėje skambėjo padėkos ir atsisveikinimo žodžiai mokytojai Žibutei, draugams, mokyklai.Trečiokai nuotaikingai patikrino ketvirtokų žinias ir gebėjimus, palinkėjo sėkmės naujose mokyklose. Direktorė visiems įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus, padėkojo vaikams ir jų tėveliams už nuoširdų ir kūrybingą bendradarbiavimą.

Direktorės pavad. ugdymui M. Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 05 Birželis 2012 10:08 )

 

IŠVYKA Į ŽVĖRINČIŲ

Gegužės 22d. ikimokyklinių ugdymo grupių: ,,Šnekučiai", ,,Vyturėliai" ir priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Kodėlčiukai" vaikai ir pedagogai surengė išvyką į ,,žvėrinčių". Vaikai iš arti pamatė miško gyvūnus: lūšis, lokį- Timofėjų, lapę, vilkiukus, stirnas, ožius, voveres. Čia netrūko ir įvairių rūšių paukščių: vištelių, gaidžiukų, kurapkų, apuokų. Tik vilkė, vardu Šerkšnė, niekaip nepasirodė iš savo buveinės. Bus proga dar sugrįžti, gal pasiseks pamatyti kitą kartą. Net baltasis gandras, kuris gyvena žvėrinčiuje penktus metus, pozavo bendrai vaikų nuotraukai. Sulipę į apžvalgos bokštus, apžiūrėjome plotus, kuriuose gyvena gyvūnai. Pasistiprinę tėvelių įdėtais priešpiečiais, žaidėme žaidimus gamtoje, pūtėme balionus, lenktyniavome. Vaikai įgijo žinių apie gyvūnus, patirties kaip elgtis autobuse, miške.

Grupės auklėtoja Erika Tumbrotienė

 

Išvyka i Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą

Pažintinę ekskursiją po Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kuri vyko 2012-05-02, padėjo organizuoti priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Kodėlčiukai“ Beatričės Jaugaitės tėvelis, Telšių apskrities VPK personalo skyriaus viršininkas Gintautas Jauga. Vaikai susipažino su policininko profesija, specialiosiomis priemonėmis pareigūnams, įvairių tarnybų atliekamomis funkcijomis, apžiūrėjo kelių policijos tarnybinį automobilį, dovanų gavo atšvaitukų.

Priešm. ugd. pedag. E.Tumbrotienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 25 Gegužė 2012 13:49 )

 

Šviesoforo varžybos Jurbarke

Gegužės 15 d. mokyklos komanda atstovavo Telšių rajoną regioninėse ,, Šviesoforo‘‘ varžybose Jurbarke. Vaikai ne tik varžėsi , kas geriau išmano saugų eismą , bet ir maloniai bendravo su kitų mokyklų atstovais, smagiai leido laiką prie Nemuno.

,,Saugiukų būrelio‘‘ vadovė L.Zubavičienė

 

Gegužės 17d. mokykla pasitiko būsimuosius pirmokėlius

Baigiasi mokslo metai, o į mokyklą jau renkasi būsimieji pirmokėliai. 2012-2013m.metais mūsų mokyklą lankys 39 pirmokėliai. Vaikus pasitiko direktorė , mokytojos Zita Šliogerienė ir Virginija Vasiliauskaitė, kurios ir mokys pirmokėlius. Pažiūrėję nuotaikingą antrokų koncertėlį ir apdovanoti linksmomis saulutėmis, būsimieji mokiniai buvo pakviesti į vasaros mokyklėlę, kuri prasidės birželio 4d. 9val.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 21 Gegužė 2012 10:06 )

 

Darželiečiai minėjo šeimos dieną

Gegužės 15 visas pasaulis mini šeimos dieną. Darželio grupių vaikučiai ir auklėtojos sukvietė savo šeimas pabūti kartu. Sugužėjo tėveliai, seneliai , broliai ir seserys. Skambėjo linksmos dainelės, liejosi posmeliai patiems brangiausiems , visi kartu žaidė žaidimus, linksminosi.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 21 Gegužė 2012 09:59 )

 

KNYGOS DIENA

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė skirta paskatinti vaikų meilę knygai. Mokiniai deklamavo eiles, skaitė teiginius apie knygą ir skaitymą, spėjo mįsles. Buvo renkamas populiariausių knygų penketukas. Savo simpatijas mėgstamai knygai rašė ant didelės širdelės; apžvelgus kokią daugiausiai knygelę pažymėjo, pirmoji išrinkta-knyga karaliene J. Marcinkevičiaus ,,Grybų karas“. Vyresnių 3-4 klasių mokiniai savo meilę išreiškė V. Rašicko knygai: ,,Gyveno kartą Lukošiukas. Padėkos raštais apdovanoti patys aktyviausi bibliotekos skaitytojai:

Ieva Masalskaitė 1 kl.,

Akvilė Dambrauskaitė 1 kl.,

Valda Venckutė 2a kl.,

Viltė Astafurovaitė 2b kl.,

Urtė Gruzdytė 3 kl. ,

Artūras Azlauskas 4 kl.

Skaitomiausios klasės nominacija „SKAITANTI KLASĖ“ skirta 2b klasės mokiniams. Mokytoja Regina Nostienė. 2a klasės mokiniai surengė knygos karalienės iliustracijų parodėlę. Pabaigoje jaunieji skaitytojai klausėsi įgarsinto ,,Grybų karo“.

Bibliotekos vedėja Aldona Tamošauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 10 Gegužė 2012 12:16 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 78 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 6 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis