Gerbiami tėveliai ir kiti mokyklos rėmėjai,

Kviečiame skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio Telšių „Saulėtekio“ pradinei mokyklai. Iki šių metų gegužės 2 d. visi Lietuvos piliečiai turės deklaruoti savo pajamas už praėjusius 2018 metus. Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui yra suteikiama galimybė iki 2% nuo per metus sumokėto pajamų mokesčio pervesti pasirinktai ne pelno organizacijai. Jeigu tokia organizacija nebus nurodyta, pinigai atiteks valstybei.               
Taigi, maloniai kviečiame paremti mokyklą neprarasdami nei cento.
Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad  nagrinės tik tuos prašymus dėl 2% pajamų mokesčio pervedimo, kuriuos pats gyventojas pateiks naudodamasis  Elektroninio deklaravimo sistema, pats atneš arba atsiųs į Mokesčių inspekciją (Forma FR0512).
Kaip skirti 2 % savo gyventojų pajamų mokesčio Telšių „Saulėtekio“ pradinei mokyklai?
Paprasčiausias būdas - užpildyti FR0512 formą internetu  (reikia savo internetinės bankininkystės pagalba prisijunti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos adresu: http://deklaravimas.vmi.lt ) ir užpildyti FR0512 formą.

Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (įstaigos kodas): 191552867.
Paramos gavėjo pavadinimas:                                      Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla

Primename, kad VMI 2% GPM priima iki gegužės 1d.
 
Jūsų ar/ir Jūsų artimųjų parama yra didžiulė pagalba „Saulėtekio“ pradinei mokyklai.
Iš anksto dėkoju.    
Direktorė  Jadvyga  Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 25 kovas 2019 11:08 )

 

Būsimų pirmokų tėvelių žiniai!

Nuo 2019 m. balandžio 1 d. prasidės būsimų pirmokų registracija 2019 – 2020 mokslo metams. Prašau kreiptis į raštinę ir turėti būsimo mokinio asmens dokumentą.
Laukiame Jūsų.

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 18 kovas 2019 13:33 )

 

Svečiai iš Mokinių parlamento

Kovo 13 d.  pirmokus aplankė Mokinių parlamento atstovai. Jie kiekvienam mokinukui padovanojo spalvingas  knygeles „Vaiko konstitucija“. Svečiai mažiesiems  pasakojo apie vaikų teises ir pareigas, padėjo skaityti knygutę. Vėliau visi kartu pažaidė keletą smagių žaidimų.

Mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 15 kovas 2019 14:02 )

 

Sveiko gyvenimo valandėlės

Gaivų pavasario rytą ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių“ ir "Vyturėlių“grupių vaikai, kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Judita Mažrimiene, mokėsi taisyklingos laikysenos pratimų. Vaikai stengėsi kiekvieną pratimą   atlikti neskubant, taisyklingai, derinant kvėpavimą. Mankštelei atlikti pasirinktas siužetas: vaikai eina akmenėliais , stengiasi neįkristi į „vandenį“. Na, o po smagių treniruočių  mokyklos salėje–veikla persikėlė į grupės patalpas. Vyko psichoterapinis užsiėmimas vaikams. Užsiėmimo metu mažieji mokėsi draugystės , tolerancijos, susipažino su pirmosios pagalbos teikimo principais. Vaikai su džiaugsmu ir entuziazmu dalyvavo užsiėmimuose.

VSP specialistė  Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 18 kovas 2019 14:43 )

 

Mokykloje kovo mėnesį vyksta patyčių prevencijos renginiai su devizu „ Užkrėsk gerumu“

Etnokultūros būrelis „Malūnėlis“ kovo 14 d. nuvyko į Telšių III amžiaus universitetą ir parodė Žemaitijos metams skirtą koncertą „Žemaitėji mona brongi“ (vadovės mokytojos Regina Nostienė ir Valerija Bulkauskienė). Darželio vaikai pagamino pavasariškų sveikinimų su palinkėjimais, kuriuos mokiniai nunešė ir padovanojo   universiteto studentus  - senjorams. Džiugios emocijos liejosi per kraštus.  

Mokytojos Regina Nostienė ir Valerija Bulkauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 15 kovas 2019 10:13 )

 

Ilgėja „Tėvų linijos“ darbo laikas

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.

Toks konsultacijų telefonu laikas pasirinktas neatsitiktinai. „Mažylių tėvams patogiau pasikalbėti, kai jie dieną miega, o dirbantys galės ramiai paskambinti pietų pertraukos metu. Vakarinis laikas išlieka toks pats (17-21 val.), nes kai iš darbų, mokyklos, darželio į namus grįžę namiškiai susitinka, neretai jie būna pavargę ir suirzę. O tai išprovokuoja konfliktines situacijas, kurias sunkiau ramiai išspręsti“, - pastebi „Tėvų linijos“ vadovė, Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė.

Kartais tėvams pakanka tik nesudėtingo praktinio patarimo, pavyzdžiui, kaip nuraminti verkiantį kūdikį ar motyvuoti vaiką mokytis, susitvarkyti kambarį, mažiau žaisti kompiuterinių žaidimų. Taip pat tėvams reikia padėti nusiraminti, kad lengviau susivaldytų konfliktinėje situacijoje, ir patarti, kaip išspręsti sudėtingas problemas: kai šeima skiriasi, vaikas vartoja alkoholį, smurtauja ar negrįžta į namus.

Skirtingai nuo kitų pagalbos linijų, kurios remiasi savanoriška veikla, „Tėvų linijoje“ dirba tik profesionalūs Paramos vaikams centro psichologai, todėl čia skambinama ir išsikalbėti, nusiraminti, ir sužinoti konkrečių patarimų dėl bendravimo su vaikais.

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

„Tėvų linija“ – Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendinama  VšĮ  „Paramos vaikams centras“. Daugiau informacijos – www.tevulinija.lt 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 13 kovas 2019 12:50 )

 

Mokinio kultūros paso užsiėmimai

Nuo 2019 m. kultūros pasas skirtas visiems Lietuvos mokiniams, besimokantiems pagal bendrojo ugdymo (išskyrus suaugusiųjų bendrojo ugdymo), ir kiekvienam mokiniui skiriama 15 eurų kalendoriniams metams.
Kultūros pasas – priemonė kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.
Mūsų mokyklos mokiniams  šiais metais užsakytos keturios edukacijos. Tai : „Mano kepaliukas“, „Linas rengia ir maitina“, „Velykų margutis“ ir „Apie medų ir bites“. Užsiėmimus veda   MB „Mažųjų ugdymas“ daugiau informacijos https://www.mug.lt/.
Mokiniai jau dalyvavo „Mano kepaliukas“, ir „Linas rengia ir maitina“ renginiuose.

Direktoriaus pav. ugdymui  Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 08 kovas 2019 12:39 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 83

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 11 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis