Saugus elgesys prie vandens ir vandenyje

Mūsų mokykloje vaikai susipažino su saugaus elgesio vandenyje bei prie vandens taisyklėmis. Taip pat prisiminėme ir analizavome kelio ženklus, esančius prie upės, ežero, jūros ar tvenkinio ir kitų vandens telkinių.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 08 Gegužė 2019 13:54 )

 

Regbis

Priešmokyklinės grupės vaikučiai pradėjo mokytis žaisti "Regbio“ žaidimą.  Po energingų treniruočių-medituojame 10 minučių tyloje.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 24 Balandis 2019 08:26 )

 

,,Šviesoforo“ varžybos

Balandžio 12d . mokykloje vyko tradicinės ,,Šviesoforo‘‘ varžybos.  Tai puiki proga mokiniams pasikartoti ir įtvirtinti saugaus eismo žinias, pasivaržyti tarpusavyje, išsiaiškinti, kas geriausiai jas išmano.       
„Šviesoforo“ varžybose iš 18 dalyvių buvo sudarytos 3 komandos. Dalyviai turėjo atlikti 6 užduotis: 4 individualias ir 2 komandines. Užduotims teisėjavo mokytojos ir policijos pareigūnė V. Kuzminskienė.  Tarp komandų vyko atkakli kova, mokiniai stengėsi surinkti kuo daugiau taškų. Nugalėtoja tapo Žaliųjų komanda.
Saugaus eismo Žinovais mokykloje tapo: 1 kl. mok.  – Jorūnė Šarkevičiūtė, 2 kl. mok. - Armantas Jazdauskas, 3 b kl. mok. – Dorotėja Valiūtė,   4 a kl. mok. –Agnė Kaveckaitė.
Visi dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, kurios padės mokytis saugumo kelyje.  
                              ,
„Amsiaus draugų“ klubo vadovė L. Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 15 Balandis 2019 10:08 )

 

Pirmokų koncertas

Balandžio 11 dieną pirmokai pakvietė savo tėvelius ir mokytojas į  koncertą „Žengiam mokslo takeliu“. Mokiniai svečiams deklamavo, dainavo skambias dainas, šoko, vaidino, demonstravo skaitymo gebėjimus. Dovanojo savo rankomis pagamintas gėlių puokšteles.
Pirmokais pasidžiaugė mokyklos direktorė Jadvyga Vaitkienė  ir padovanojo stalo žaidimų, kad mokinukų pertraukos būtų įdomesnės.
Po koncerto pirmokų laukė tėvelių parengta staigmena: “pyragėliai- raidelės“, fejerverkai, tortas.

Pirmos klasės mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 15 Balandis 2019 06:55 )

 

Mokinių tėvelių dėmesiui!

Šių metų balandžio 16 d. planuotas susitikimas su „Savito stiliaus“ atstovais (dėl uniformų) NEĮVYKS – jis nukeliamas į gegužės mėnesį. Apie numatomą tikslią datą pranešime vėliau. Prašau, sekite informaciją mokyklos internetiniame tinklapyje.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 10 Balandis 2019 07:50 )

 

Konkursas „Knygos bičiulis“

Kiekvienais metais vasario-kovo mėnesiais vyksta lietuvių kalbos renginiai. Mokykloje vienas iš tokių renginių buvo konkursas „Knygos bičiulis“, skirtas knygų skaitymo skatinimui ir lietuvių kalbos turtinimu. Dalyvavo visi mokyklos mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Konkursą organizavo bibliotekininkė Aldona Tamošauskienė, globojo mokyklos administracija.
Balandžio 5 dieną vyko konkurso baigiamasis renginys. Bibliotekininkė Aldona kartu su vaikų komisija suskaičiavo rezultatus ir apdovanojo vaikus, perskaičiusius daugiausia knygų, gražiausių iliustracijų autorius, aktyviausiai skaičiusias klases. Kiekviena klasė pristatė pasirinktos knygos inscenizaciją.
Vaikai nutarė, kad skaitymas-geriausias mokymasis, o knygos  - proto vaikai.
 
Pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 08 Balandis 2019 10:57 )

 

„TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ“

Mūsų mokykloje šiandien vyko  pokalbis  su 4 klasės mergaitėmis apie mergaičių higieną, organizmo pokyčius bręstant. Kiekviena mergaitė turi savitą grožį, svarbu išmokti tvarkingumo, švaros, pajusti kas tau tinka.    Praskleidėme ir istorijos puslapius, buvo idomu sužinoti kaip prieš 500 m. savo brandos sulaukė  Kotryna Mediči. Perskaityta ištrauka iš knygos paliko neišdildomą įspūdį.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 05 Balandis 2019 13:12 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 5 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis