SOLIDARUMO BĖGIMAS „GELBĖKIT VAIKUS“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja solidarumo bėgime 2019 ir taip  prisideda prie teigiamų Lietuvos bei Ukrainos vaikų gyvenimo pokyčių. Mūsų surinktos aukos padės neužverti durų  gausiai lankomiems organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų  dienos centrams visoje Lietuvoje. Taip pat padėsime įsigyti labiausiai sveikatai ir mokymuisi reikalingų reikmenų Rusijos okupuotoje teritorijoje gyvenantiems Ukrainos vaikams su negalia.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 25 Rugsėjis 2019 12:56 )

 

11 000 žingsnių Šiaulių mieste

Rugsėjo 17 d. rytą trečiokai, lydimi mokytojos ir kelių mokinių mamų, sėdo į traukinį ir išdundėjo į Šiaulius.  
Kelionės tikslas buvo pažintinė ekskursija po Šiaulių miestą pėsčiomis. Maršrutas prasidėjo geležinkelio stotyje, toliau vedė į Traukinių muziejų. Jį aplankius, mokiniai grįžo į senamiestį. ,,Rūtos‘‘ šokolado fabrike pasistiprino savo pasigamintais šokoladiniais saldainiais ir iškeliavo bulvaru iki Ch. Frenkelio vilos. Po edukacinio užsiėmimo pėsčiomis sugrįžo į traukinių stotį.
Nors ir pavargę, bet linksmi - juk pėsčiomis įveikė tokį ilgą maršrutą ir tiek daug pamatė bei sužinojo. Taip trečiokai dalyvavo Judumo savaitėje.

3 kl. mokytoja Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 19 Rugsėjis 2019 09:32 )

 

Po piliakalnius

Ketvirtų klasių mokiniai rugsėjo 17 dieną vyko į Varnių regioninį parką tyrinėti Žemaitijos piliakalnių. Mokinius lydėjo parko direkcijos  vyr. specialistas (kultūrologas) Linas Šedvilas. Pirmoji sustojimo vieta - Sprūdės piliakalnis, kuris tarsi paslaptinga piramidė, paryškinanti gražiausias Žemaitijos aukštumas. Nuo piliakalnio atsiveria puikūs vaizdai.  Mokiniai gėrėjosi  rudenėjančios gamtos vaizdais, klausė pasakojimo apie Žemaitiją   ir keliavo kalno labirintais.
Kita keliautojų sustojimo vieta - Medvėgalio piliakalnis. Tai iškiliausias Žemaitijos kalnas, tarsi šio krašto kalnų karalius, turintis dvi viršūnes. Mokiniai nesunkiai įsiminė kalvos aukštį – 234 m.  Nuo Pilies kalno, stebėdami apylinkes, klausydamiesi  įdomių  gido pasakojimų, supratome, kokia didinga mūsų Žemaitijos istorija.
Trečiasis piliakalnis  kurį aplankėme -  Bilionų piliakalnis. Piliakalnį iš visų pusių juosia miškai ir pelkės. Vaikai lenktyniavo, kuris greičiau įkops į kalną.
Kelionę mokiniai baigė užlipę ant  Aukštagirės kalno. Šis pavadinimas kilęs nuo kažkada čia augusių, o paskui iškirstų aukštų girių.  Ant  kalvos stovi 15 metrų  Aukštagirės apžvalgos bokštas, į kurį užlipę pamatėme gražias Žemaitijos apylinkes.
Iš  ekskursijos, kuri buvo skirta Žemaitijos metams paminėti, grįžome pilni įspūdžių ir puikios nuotaikos, pasižadėję čia sugrįžti  dar ne kartą.

4a ir 4b klasių mokytojos

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 18 Rugsėjis 2019 12:24 )

 

„Kieno greitesnis balionėlis“

Mokykloje kas dieną vyksta įvairios mankštos. Tad nė dienos be mankštos! Šiandien surengėme balionėlių lenktynes - vaikai labai džiaugėsi jų spalvomis ir noriai dalyvavo bėgimo varžybose. Visi buvo labai greiti, o, svarbiausia, - nuo veidukų nesitraukė šypsenos.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 17 Rugsėjis 2019 12:09 )

 

NĖ DIENOS BE MANKŠTOS

Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla – sveikatą stiprinanti mokykla. Šiuos mokslo metus pradėjome prisijungdami prie respublikinės iniciatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“, taip pat ir toliau dalyvaujame  „Sveikatiados“ iššūkiuose.
Šiandien pristatėme mokyklos bendruomenei naujai įrengtą „Sveikų pėdučių takelį.“ Takas įrengtas laimėjus projektui sveikatingumo projekta „Sveikame kūne sveika siela“. Projektui skirta 500 eurų, projekto koordinatorė – Milda Monstienė.
Šis takelis  įrengtas tam, kad vaikučiai galėtų saugiai vaikščioti basomis ir pamankštinti pėdutes.
Tikriausiai nepasakysiu nieko naujo, kad vaikščiojant basomis šiurkščiu, nelygiu paviršiumi yra gerinama kraujotaka, skatinamas raumenų darbas. Taip stimuliuojamos pėdos sveikai aktyvuoja organizmo medžiagų apykaitą, valosi organizmas nuo teršalų, slopinamas stresas, stiprėja imuninė sistema.
Tad išvada aiški: tokia mankšta naudinga visam organizmui, ne tik plokščiapėdystės profilaktikai.
Vaikai labai džiaugsmingai  susipažino su šia mankšta. Visi ir maži ir dideli išbandė „sveikų pėdučių taką“, žygiavo, šokinėjo. Buvo ne tik sveika, bet ir linksma.
    
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Judita  Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 05 Rugsėjis 2019 11:45 )

 

Su Mokslo ir Žinių švente!

Po gaivaus rudeninio lietaus, saulės spindulių palydimi – pradėjom kelionę į naujus, 2019-2020 mokslo metus. Sėkmės visiems!

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 02 Rugsėjis 2019 13:39 )

 

Mieli vaikai, tėveliai, mokytojai, bendruomenės nariai,

Rugsėjis žengia vėl naują žingsnį – dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Linkime, kad šie mokslo metai Jums būtų sklidini tikėjimo ir pasitikėjimo, pagarbaus ir šilto bendravimo, kad mūsų mokykla būtų vieta, į kurią kaip į jaukius namus kiekvienas norėtų sugrįžti. Kantrybės, sėkmės ir kūrybiškumo kasdieniniuose darbuose.

Sveikiname Jus su artėjančiais 2019-2020 mokslo metais!


Rugsėjo 2 d., 9 val.
maloniai Jus visus kviečiame į pačią prasmingiausią rudens šventę -
Mokslo metų pradžią (mokiniams).

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės dirbs įprasta tvarka – nuo 7.30 val.

Smagios bei nuotaikingos šventės ir sėkmingų bei  įkvepiančių naujųjų Mokslo metų!

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 08:33 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 12 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis