Linksmos pasakėlės

Teatro dienai pažymėti priešmokyklinės ir ikimokyklinių  grupių pedagogai, padedami mokyklos bendruomenės, pakvietė visus  į grupių parengtus lėlių teatro vaidinimus. Aktų salė virto Batuoto katino pilimi. Pilies šeimininkas kvietė visus į teatro menę, rodė vaikams burtus, žaidė žaidimus. Čia pat, ištarus burtažodį, visos auklėtojos pavirto nuostabiais miško gyventojais ir suvaidino dosnios ir draugiškos kiškių šeimynos istoriją. „ Vyturėlių“ grupė kartu su auklėtojomis Danute Repšiene ir Sandra Pranskuviene vaidino pasakėlę „Žaliojoj girelėj“, „Šnekučiai“( aukl. Regina Pronckienė ir Sandra Pranskuvienė) , pasigaminę lėles,  suvaidino Katinėlio ir gaidelio istoriją. Rita Ališauskienė ir Vilma Pociuvienė su „Smalsučių“ gr. vaikais pakvietė visus ieškoti mamytei dovanos. Jie vaidino spektaklį „Mamytės dovana“. Nuo mažųjų neatsiliko ir „Kodėlčiukų“ grupės vaikai. Jie kitais metais eis į 1 klasę, todėl ir vaidino „Zuikių mokyklą“. Į projektą aktyviai įsijungė ir tėveliai , jie gamino lėles, siuvo artistams kostiumus, muzikos mokytoja Valerija Bulkauskienė parinko daineles, muziką.Baigiantis popietei, Batuotas katinas visus apdalino nepaprastomis dovanomis,- stebuklingais saldainiais, kuriuos išvynioti galima tik ištarus burtažodį.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Erika Tumbrotienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 05 Balandis 2011 13:43 )

 

saugus eismas

Saugaus eismo savaitę „Gatvėj būk saugus“ balandžio 1 d. mokykloje užbaigė „Šviesoforo“ varžybos. Klasių komandos varžėsi rungtynėse: situacijos maketuose, kelio ženklai, videoužduotys, atšvaitai, gatvės ir sankryžos parėjimas. Inspektorė Neringa Novakova su savo pagalbininkais padėjo mokytojoms vertinti mokinių žinias ir gebėjimus. Amsis padėkojo visiems varžybų dalyviams ir pasveikino eismo žinovus. Eismo žinovais tapo:
1 a kl. mok. Greta Rupeikytė;

1 b. kl. mok. Kamelija Dambrauskaitė;

                                                       2 kl. mok. Matas Alseika;
                                                       3 kl. mok. Raminta Vasiliauskaitė;

                                                       4 kl. mok. Edvardas Stasiulis.

                                                            „Saugiukų“ būrelio vad. mokytoja L. Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 04 Balandis 2011 08:27 )

 

Patyčios

Kovo 21 – 25 dienomis Lietuvoje vyko akcija – "SAVAITĖ BE PATYČIŲ“. Taip buvo siekiama priminti, kad patyčių problema Lietuvoje vis dar aktuali. Akcijos dalyviais tapo ir "Saulėtekio“ pradinės mokyklos mokinukai. Vaikai aiškinosi, kas yra patyčios ir kokie jų ypatumai, kuo skiriasi juokavimas  nuo atviro tyčiojimosi. Diskutuodami atskleidė savo patirtus išgyvenimus.  Skaudu, kai vaikas yra atvirai puolamas, užgauliojamas bendraamžių, pvz., stumdomas, pravardžiuojamas, jam grasinama, atstumiamas nuo grupės. Tai ir ignoravimas, nebendravimas su juo, neapykantos prieš vaiką kurstymas ir t.t. Siekiant užbėgti už akių šiam blogiui, kiekvieną rytą  prieš pamokas vaikai stojo į "Gerumo ratą“, kur kiekvienas galėjo pasakyti gražių žodžių, pasidžiaugti draugo gebėjimais, palinkėti kitam geros dienos. Mokiniai piešė save "Klasės medyje“, taip išsiaiškindami, koks jų santykis su klasės draugais. Kirpo savo kojelės spalvotas pėdutes ir rašė "Sek paskui mane!“ – aš iš tavęs nesityčiosiu, o tu iš manęs. Mokyklos erdves papuošė vaikų piešinukai "Duok draugui ranką!“. Akcijos pabaigoje visi sustojo į "Besišypsantį veiduką“ ir nusifotografavo. Po to pasidžiaugėme klasių išrinktais draugiškiausiais vaikais, pristatėme plakatus "Gyvenkime be patyčių“ ir užbaigėme diskoteka. Tikimės, kad ateityje bus daugiau draugiškumo mūsų bendruomenėje ir kuo mažiau agresijos.

                                                                  Telšių "Saulėtekio“ pradinės mokyklos
                                                                  mokytoja Regina Jankauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 28 kovas 2011 09:39 )

 

Užgavėnių linksmybės

Kovo 8 d. mokykloje dideli ir maži, persirengę įvairiais personažais, linksminosi, varė žiemą, degino Morę.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 09 kovas 2011 14:48 )

 

Kaziuko mugė

Penktadienį, kovo 4 d., visa mokykla šurmuliavo tradiciniame "Kaziuko turguje".
Stalai lūžo nuo rankdarbių, kepinių ir kitokių gaminių. Vieni pirko, kiti mainė, treti žiopsojo, bet nieko neveikiančių nebuvo.
Dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą, už dirbinių ir gardumynų gausumą. Džiaugiamės vaikų išmone, darbštumu, kūrybiškumu ir sveikiname visus su ilgai laukta pavasario pradžia.
Dir. pav. ugdymui M. Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 07 kovas 2011 12:45 )

 

Žiema

Vasario 7-11 dienomis mokykloje vyko žiemos sveikatingumo renginiai.
                                  Dir. pav. ugdymui M. Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 24 Vasaris 2011 07:58 )

 

Projektas

  Minėdami Lietuvos nepriklausomybės dieną, pradinių klasių mokiniai vykdo projektą „Vainikas Lietuvai“. Projektas vyksta vasario – kovo mėnesiais. Klasės domėsis Lietuvos istorijos svarbiausiais įvykiais, vyks dailiojo rašto, piešinių „Mano Lietuva“ konkursai, vaikai kurs eilėraščius apie Tėvynę, dailiųjų darbelių būrelis karpys karpinius „Mano miestas“, etnografinis ansamblis rengs popietę „Duonelės kelias“. Projektas prasidėjo vasario 15 d. šventiniu rytmečiu „Dainų pynė ir posmai Lietuvai“, o užbaigimas vyks Kovo 11- osios paminėjimo dieną.
                                                                                          Dir. pav. ugdymui M. Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 21 Vasaris 2011 10:58 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 87 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 7 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis