"Duona - stalo ponia"

"Smalsučių" grupės vaikai visą savaitę domėjosi kaip ant mūsų stalo atsiranda duona, mokėsi tausoti ir pagarbiai su ja elgtis. Vaikai žarstė ir ragavo rugių, kviečių grūdus, kūlė varpas spragilais ir išmoko spragilų dainelę: "Pats su pačia, duktė trečia, senis, senė ir piemenė". O vėjinio malūno sparnai, maldami miltus traška: "Rygoj geriau, Rygoj geriau". Kartu su tėveliais skanavo ir rinko gardžiausią duonelę. Duona karaliene tapo "Plikyta Šaukėnų šventinė duona". Dėkojame mamoms ir močiutėms, surengusioms vaikams duonos patiekalų vaišes. Vaikai skanavo ubagynės, duonos su česnaku, duonos pyrago, linksmų vėrinukų.

                           Dir. pav. ugdymui Milda Monstienė

 

''Kas mus saugo''

Spalio 13 d. vyko intergruotos veiklos diena " Kas mus saugo". Mokiniai atlikdami užduotis pakartojo saugaus eismo taisykles. Aplankė gaisrinę ir policijos komisariatą. Susipažino su šių tarnybų darbu.

 

Pirmokų krikštynos

Spalio 20 d. "Saulėtekio" pradinės mokyklos pirmokai buvo pakviesti į"Miško mokyklą" - čia antrokų ir mokytojos Linos Zubavičienės suruoštos "Pirmokų krikštynos". Pakliūti į krikštynas nebuvo taip paprasta. Prmiausia reikėjo įveikti miško žvėrelių paruoštas kliūtis. Sėkmė lydėjo visus pirmokėlius, todėl salėje juos pasitiko visa žvėrelių taryba, kuri egzaminavo mažuosius mokinukus. Pirmokai minė mįsles, švarino žvėrelių kuprines, klausėsi eilių, atliko linksmąsiais užduotėles, dainavo daineles, priėmė pirmokų priesaiką. Raudonkepuraitė pasidžiaugė šauniais pirmokėliais ir apdovanojo krikštynų pyragu, saldainiais. Žvėrelių taryba įteikė "Pirmoko diplomus" ir palinkėjo visiems sėkmės. Pirmokėliai grįžo į klases linksmi ir dar ilgai dalinosi gražios šventės įspūdžiais.

                                Pirmų klasių mokytojos

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 21 Spalis 2010 14:57 )

 

Rudenėlis kraitę neša

2010-10-01 darželio vaikai šurmuliavo salėje, nes juos aplankė Rudenėlis ir ankstyvoji Šalna. Vyko tradicinė rudens šventė „ Rudenėlis kraitę neša“. Visą savaitę vaikai grupėse piešdami, tapydami, štampuodami džiaugėsi rudens spalvomis , klausėsi lapų čežėjimo, vėjo šnaresio, sportavo, susipažino su sodo, daržo, miško gėrybėmis, ruošė žiemai atsargas, darbavosi kieme. Sulaukę Rudenėlio ir gausios jo palydos vaikai linksmai žaidė, šoko, įveikė visas užduotis, vaišinosi.

 

Geros širdys šiltai palydėjo kojines į Gorą

Gerod širdys šiltai palydėjo kojines į Gorą
„Saulėtekio“ pradinės mokyklos mokytojos kartu su savo mokiniais nuoširdžiai prisijungė prie paramos akcijos „Geros širdys – šiltos kojos“. Visą mėnesį vaikai nešė mamų ar močiučių numegztas vaikiškas kojinaites. Tai pirmokai - Dovydas Žyprė, Edvinas Jonušas, antrokai - Matas Alseika, Livija Vilkaitė, Ugnė Barcevičiūtė, trečiokė Ema Petkevičiūtė, ketvirtokai – Gabrielė Zuokaitė, Edvardas Stasiulis ir Brigita Žeimytė, darželietė Elinga Gechtė. Dailių kojinaičių primezgė ir mokytojos, auklėtojos, direktorė ir logopedė Virginija Vandzinskienė. Penktadienio popietę, sugužėję į salę, pasidžiaugėme visu pundu šiltų kojinių, nukeliausiančių sušildyti Afganistano vaikučius. Pirmokai kartu su mokytoja R. Nostiene prigamino Lietuvos ir Afganistano vėliavėlių, kitų klasių vaikai į kojinaites įkišo savo pieštų širdučių, gėlyčių, užrašė Lietuvos ir savo vardus. Direktorė J. Vaitkienė padėkojo vaikams ir jų mamoms už nuoširdumą ir triūsą. Gražiai supakuotos kojinės iškeliavo į Telšių apskrities turizmo informacijos centrą, o iš ten Lietuvos kariai jas nugabens Goro vaikams.

Direktoriaus pav. ugdymui M. Monstienė

 

<< Pradžia < Ankstesn 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 89 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 6 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis