„Saulėtekio“ mokinių edukaciniai užsiėmimai Gamtos mokykloje Varnių regioniniame parke

„Saulėtekio“ pradinė mokyklos 2-4 klasių mokiniai rugsėjo 24-26 d dienomis vyko į Varnių regioniniame parke vykusius edukacinius užsiėmimus iš pažintinei veiklai skirtų mokyklos lėšų. Antrokai susipažino su interaktyviu Varnių regioninio parko muziejumi, kepė bandeles ant laužo. Vaikai jas valgė ir džiaugėsi, kad maistą galima pasiruošti bet kokiomis sąlygomis.
Trečios klasės mokinai Gamtos mokykloje mokėsi nustatyti pasaulio kryptis, susipažino su kompasu. Mokėsi jį pasigaminti. Pasigaminę mokėsi surasti pasaulio kryptis pagal saulę, medžių šakas, kamienus, samanas, skruzdėlyną. Girininko Andriaus Bajorūno vedami, ėjo gilyn  į mišką. Klausydami įvairių garsų ir stebėdami gamtą,  mokėsi orientuotis miške ir sugrįžti į aikštelę. Girininkas vaikams papasakojo, kokie žvėrys gyvena Lietuvos miškuose ir kaip reikia elgtis juos sutikus. Netrūko emocijų žaidžiant linksmus žaidimus, pamėgdžiojant žvėrių balsus.
Ketvirtų klasių mokiniai susipažino su istorine, etnografine Žemaitijos parko praeitimi ir dabartimi.  „Geometrinių figūrų konstravimo gamtoje“ pamokoje mokiniams buvo perteiktos architektūros, statybos ir matematikos žinios. Ketvirtokai žinias puikiai pritaikė piešdami namus, gamindami iš rąstų lygiašones piramides. O kiek džiugesio buvo mokiniams, kai iš piramidžių patys pastatė namą, kurio tvirtumą išbandė užsilipdami ant namo viršūnės.
Visi mokiniai  džiaugėsi įgytomis žiniomis bei galimybe jas kūrybiškai taikyti praktinėje veikloje.

2-4 klasių mokytojos: Lina Zubavičienė, Zita Jonkuvienė, Virginija Vasiliauskaitė, Regina Nostienė, Diana Ccervovaitė

 

Europos kalbų diena mokykloje

Rugsėjo 26-ąją visoje Europoje švenčiama Europos kalbų diena. Ja siekiama išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms ir visus skatinti mokytis kuo daugiau kalbų.
Mūsų mokykloje taip pat buvo paminėta Europos kalbų diena. Bibliotekininkė Aldona Tamošauskienė mokyklos koridoriuje parengė informatyvų stendą, kur nuotaikingai pristatė užsienio kalbas, kuriomis kalba įvairios Europos šalių tautos. Per anglų kalbos pamokas mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Sigute Puškoriene darė Europos Sąjungos šalių vėliavėles, rašė linkėjimus viso pasaulio vaikams.  Kartu su mokiniais draugiškai sutarėme, kad, keliaujant po užsienio šalis, labai svarbu išmokti nors pačius paprasčiausius užsienio kalbos mandagumo žodelius: labas, viso gero, ačiū, prašau. Juk smagu, malonu, kai į svečią šalį atvykę užsieniečiai vietinius gyventojus pasveikina jų gimtąja kalba?
Čekų patarlė sako: „Jei moki tik vieną kalbą, gyveni tik vieną kartą“. Tikėkime, kad Europos kalbų diena skatins mokinių norą dar stropiau mokytis užsienio kalbų.

Anglų kalbos mokytoja Sigutė Puškorienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 28 Rugsėjis 2018 12:07 )

 

Skaičiavome meškutes Telšių mieste

Rugsėjo 20 dieną pirmokai svečiavosi Telšių informaciniame turizmo centre. Jie buvo pakviesti  į edukacinę - pažintinę veiklą „Suskaičiuok meškutes Telšių mieste“. Vaikai sužinojo, kad mieste yra 47 meškutės. Pirmiausia mokinukai pasisėmė stiprybės iš meškos pėdos ir pasiruošė skaičiuoti visas meškutes.  Išvykos metu pavyko surasti ir suskaičiuoti 29 pasislėpusias meškas: Turgaus aikštėje, Žemaičių sienoje,  Katedros aikštėje ir ant Katedros durų, ant paminklo Durbės mūšiui. Pirmokėliai labai norėjo patrinti nosį meškutei, kad ši išpildytų norą, bet... negalėjo pasiekti. Sutarėme, kad ateis prie meškutės su tėveliais ir šie vaikus iki meškutės nosies pakylės. Dar radome ir  vieną „stebuklingą“ pelytę prie Džiugo kavinės. Sakoma, kad patrynus jai nosytę - laukia siurprizas. Tai ir trynėme uoliai, ir lauksime ...
Į mokyklą grįžome Masčio pakrantėmis, grožėdamiesi ežeru ir rudenėjančia gamta.
Ačiū Urtės, Gabrielės ir Gustės mamytėms, kurios padėjo išvykoje su pirmokėliais.

Mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 21 Rugsėjis 2018 09:17 )

 

Europos judumo savaitė 2018

Rugsėjo 17-21 dienomis mokykloje vyksta  Europos judumo savaitė, kurios šūkis „ Judėk su paspirtuku“.
Darželio grupių vaikai kiek tik gali juda kieme: išbando naujus įrengimus, lenktyniauja estafetėse,  važinėjasi su paspirtukais.  Mokiniai kasdien mankštinasi kieme, organizuojasi bėgimo varžyboms.
Trečiadienis – svarbiausia diena: vyksta judėjimo su paspirtuku varžybos  ir šokio valanda su grupe „Svirplys“.

Dir. pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 19 Rugsėjis 2018 13:27 )

 

Mieli vaikai, tėveliai, mokytojai, bendruomenės nariai,

Sveikiname Jus su artėjančia Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena!
Vaikams linkime į naujus mokslo metus žengti kupiniems ryžto ir pasitikėjimo savimi. Tegul prabunda Jumyse atradimo bei tobulėjimo džiaugsmas, lydintis kelyje į nesibaigiančius savęs bei mus supančio pasaulio atradimus, tvirtėja kūnas ir dvasia, ir lai gyvenimas skleidžiasi naujomis neregėtomis spalvomis.
Tėveliams linkime džiaugsmingo bendravimo, sveikatos ir energijos,  tvirto  tikėjimo ir nuoširdaus supratimo.
Na, o pedagogams – naujų gerų įspūdžių, neblėstančios kantrybės, neišsemiamo kūrybiškumo, meilės bei tikėjimo šviesia ateitimi.
Mokykla- ne tik žinios , ji yra ir mūsų šeima, ir namai. Mokslo ir žinių šventės proga linkime, kad kiekviena mokykla taptų namais, kuriuose užtektų vietos visoms svajonėms, kad ji bendriems tikslams vienytų mokinius, tėvelius, mokytojus ir visą bendruomenę.


Rugsėjo 3 d., 9 val.
maloniai Jus visus kviečiame į pačią prasmingiausią rudens šventę -
Mokslo metų pradžią (mokiniams).

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės dirbs įprasta tvarka – nuo 7.30 val.

Įdomios bei nuotaikingos šventės ir sėkmingų bei  įkvepiančių naujųjų Mokslo metų!


Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 20 Rugpjūtis 2018 08:33 )

 

Dėl Telšių "Saulėtekio" pradinės mokyklos buveinės adreso pakeitimo

Pranešame, kad nuo 2018 m. liepos 17 d. Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos adresas yra pakeistas ir juridinių asmenų registre įregistruotas naujasis mokyklos buveinės adresas Kepyklos g. 30.
Jokie kiti mokyklos rekvizitai nesikeitė: vadovas, buveinės vieta, įmonės kodas ir kiti duomenys, išskyrus mokyklos adresą, išliko tie patys. Visi Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos, įmonės kodas 191552867, vardu sudaryti sandoriai bei sutartys lieka galioti.


Mokyklos direktorė        Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 08 Rugpjūtis 2018 08:10 )

 

Priešmokyklinukai atrakino spyną į pirmą klasę

,,Kodėlčiukų”  grupės vaikai baigė priešmokyklinio ugdymo programą. Gegužės 24 dieną per išleistuves apsilankiusi fėja Lėja (mokytoja Erika Tumbrotienė) patikrino ugdytinių žinias. Vaikai atliko užduotėles, šoko, deklamavo eilėraščius, sakė ketureilius apie Lietuvą, pavasarį, mamą ir tėtį, apie raideles ir sportą, parodė savo anglų kalbos žinias bei sugebėjimus, įrodė, kad mokėsi pagal ,,Zipio draugai” programą`. Ir, galiausiai, atsirakino pažymėjimų lagaminėlis.
Priešmokyklinukams buvo išdalinti priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymėjimai ir kepurės. Vaikai pasijuto didesni ir savarankiškesni. Suvalgę išleistuvių tortą, išvyko į Platelius pažiūrėti, kaip kepama duonelė senovinėje krosnyje. Kiekvienas vaikas pasidarė po duonos kepalėlį, kurį parsivežė į namus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Erika Tumbrotienė ir Aldona Tamošauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 25 Gegužė 2018 09:04 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 80

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 17 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis