Pirmokų koncertas

Balandžio 11 dieną pirmokai pakvietė savo tėvelius ir mokytojas į  koncertą „Žengiam mokslo takeliu“. Mokiniai svečiams deklamavo, dainavo skambias dainas, šoko, vaidino, demonstravo skaitymo gebėjimus. Dovanojo savo rankomis pagamintas gėlių puokšteles.
Pirmokais pasidžiaugė mokyklos direktorė Jadvyga Vaitkienė  ir padovanojo stalo žaidimų, kad mokinukų pertraukos būtų įdomesnės.
Po koncerto pirmokų laukė tėvelių parengta staigmena: “pyragėliai- raidelės“, fejerverkai, tortas.

Pirmos klasės mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 15 Balandis 2019 06:55 )

 

Mokinių tėvelių dėmesiui!

Šių metų balandžio 16 d. planuotas susitikimas su „Savito stiliaus“ atstovais (dėl uniformų) NEĮVYKS – jis nukeliamas į gegužės mėnesį. Apie numatomą tikslią datą pranešime vėliau. Prašau, sekite informaciją mokyklos internetiniame tinklapyje.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 10 Balandis 2019 07:50 )

 

Konkursas „Knygos bičiulis“

Kiekvienais metais vasario-kovo mėnesiais vyksta lietuvių kalbos renginiai. Mokykloje vienas iš tokių renginių buvo konkursas „Knygos bičiulis“, skirtas knygų skaitymo skatinimui ir lietuvių kalbos turtinimu. Dalyvavo visi mokyklos mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Konkursą organizavo bibliotekininkė Aldona Tamošauskienė, globojo mokyklos administracija.
Balandžio 5 dieną vyko konkurso baigiamasis renginys. Bibliotekininkė Aldona kartu su vaikų komisija suskaičiavo rezultatus ir apdovanojo vaikus, perskaičiusius daugiausia knygų, gražiausių iliustracijų autorius, aktyviausiai skaičiusias klases. Kiekviena klasė pristatė pasirinktos knygos inscenizaciją.
Vaikai nutarė, kad skaitymas-geriausias mokymasis, o knygos  - proto vaikai.
 
Pavaduotoja ugdymui Milda Monstienė.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 08 Balandis 2019 10:57 )

 

„TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ“

Mūsų mokykloje šiandien vyko  pokalbis  su 4 klasės mergaitėmis apie mergaičių higieną, organizmo pokyčius bręstant. Kiekviena mergaitė turi savitą grožį, svarbu išmokti tvarkingumo, švaros, pajusti kas tau tinka.    Praskleidėme ir istorijos puslapius, buvo idomu sužinoti kaip prieš 500 m. savo brandos sulaukė  Kotryna Mediči. Perskaityta ištrauka iš knygos paliko neišdildomą įspūdį.

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 05 Balandis 2019 13:12 )

 

,,Mažieji Tyrėjai 2019‘‘

Kovo 29 dieną Plungės vyskupo M.Valančiaus pradinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konferencija ,,Mažieji Tyrėjai 2019‘‘. Buvo pristatyta 19 įvairių tyrimų ir bandymų.
Konferencijos dalyvius sudomino 2 mūsų mokyklos ugdytinių pristatymai: 2 klasės mokinio  Deivydo Barauskio eksperimentas ,,Spalvų magija‘‘ ir 3a klasės mokinės Leiros Savičiūtės bandymas ,, Ledo planeta‘‘ (kurios darbas laimėjo III vietą  3-4 klasių kategorijoje).
Vaikai su užsidegimu ir džiugesiu ruošėsi bandymams ir juos pristatinėjo bendraminčiams. Mokiniams padėjo pasiruošti ir į renginį lydėjo klasių mokytojos.

2 kl. mokytoja Lina Zubavičinė ir 3a kl. mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 01 Balandis 2019 10:19 )

 

Mokinių tėvelių žiniai!

Šių metų balandžio 16 d. nuo ryto, 8 valandos, į mokyklos sporto salę atvyks ir Jūsų lauks darbuotojai iš „Savito stiliaus“ primatuoti bei užsakyti uniformų. Norintiems keisti ar užsisakyti naują uniformą (ypač tai aktualu būsimiems pirmokams, nes mokyklos mokiniams uniforma yra privaloma), prašome atvykti. Pridedame iš „Savito stiliaus“ gautą naują kainininką.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Uniformų kainos

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 01 Balandis 2019 09:19 )

 

Tęsiasi ,,Gerumo virusas" Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje

,,Gerumo virusas" mokykloje kaip reikiant įsibėgėjo! Gerumu dalijosi visi, ir mokiniai, ir visos bendruomenės nariai. Pirmą savaitę mokyklos etnokultūros būrelis ,,Malūnėlis" surengė surengta nuotaikingą popietę-koncertą Telšių III universiteto studentams (senjorams).
Daug šiltų akimirkų padovanojome mokyklos ikimokyklinukams, pradžiugindami juos eilėraščiais, pasakomis ir pačių pagamintomis atvirutėmis.
Gerumo žinute-atviruku nusprendėme atsidėkoti tėveliams, seneliams ir visiems kitiems, už rūpestį, pagalbą ir paramą.
Akcija ,,Padovanok skanėstą keturkojui" parodė, kokie vaikai jautrūs ir gailestingi beglobiams gyvūnams, todėl į prieglaudą ,,Uodegėlė" iškeliavo daug dėžių vaikų suneštų gyvūnų maisto.

Mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 28 kovas 2019 13:58 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 15 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis