,,Mažieji Tyrėjai 2019‘‘

Kovo 29 dieną Plungės vyskupo M.Valančiaus pradinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konferencija ,,Mažieji Tyrėjai 2019‘‘. Buvo pristatyta 19 įvairių tyrimų ir bandymų.
Konferencijos dalyvius sudomino 2 mūsų mokyklos ugdytinių pristatymai: 2 klasės mokinio  Deivydo Barauskio eksperimentas ,,Spalvų magija‘‘ ir 3a klasės mokinės Leiros Savičiūtės bandymas ,, Ledo planeta‘‘ (kurios darbas laimėjo III vietą  3-4 klasių kategorijoje).
Vaikai su užsidegimu ir džiugesiu ruošėsi bandymams ir juos pristatinėjo bendraminčiams. Mokiniams padėjo pasiruošti ir į renginį lydėjo klasių mokytojos.

2 kl. mokytoja Lina Zubavičinė ir 3a kl. mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 01 Balandis 2019 10:19 )

 

Mokinių tėvelių žiniai!

Šių metų balandžio 16 d. nuo ryto, 8 valandos, į mokyklos sporto salę atvyks ir Jūsų lauks darbuotojai iš „Savito stiliaus“ primatuoti bei užsakyti uniformų. Norintiems keisti ar užsisakyti naują uniformą (ypač tai aktualu būsimiems pirmokams, nes mokyklos mokiniams uniforma yra privaloma), prašome atvykti. Pridedame iš „Savito stiliaus“ gautą naują kainininką.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Uniformų kainos

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 01 Balandis 2019 09:19 )

 

Tęsiasi ,,Gerumo virusas" Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje

,,Gerumo virusas" mokykloje kaip reikiant įsibėgėjo! Gerumu dalijosi visi, ir mokiniai, ir visos bendruomenės nariai. Pirmą savaitę mokyklos etnokultūros būrelis ,,Malūnėlis" surengė surengta nuotaikingą popietę-koncertą Telšių III universiteto studentams (senjorams).
Daug šiltų akimirkų padovanojome mokyklos ikimokyklinukams, pradžiugindami juos eilėraščiais, pasakomis ir pačių pagamintomis atvirutėmis.
Gerumo žinute-atviruku nusprendėme atsidėkoti tėveliams, seneliams ir visiems kitiems, už rūpestį, pagalbą ir paramą.
Akcija ,,Padovanok skanėstą keturkojui" parodė, kokie vaikai jautrūs ir gailestingi beglobiams gyvūnams, todėl į prieglaudą ,,Uodegėlė" iškeliavo daug dėžių vaikų suneštų gyvūnų maisto.

Mokytoja Zita Jonkuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 28 kovas 2019 13:58 )

 

Gerumo akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“

Šiandien mūsų mokyklos vaikai aplankė Telšiuose esančią beglobių gyvūnų organizaciją „Telšių uodegėlė“, kurios svarbiausias tikslas yra sumažinti beglobių gyvūnų skaičių gatvėse ir surasti jiems namus bei šeimininkus. Visą savaitę mokykloje vyko Gerumo akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“, kurios metu ugdytiniai ne tik gilino žinias apie naminius gyvūnus, jų laikymą, priežiūrą ir gyvenimą, bet taip pat ir  aktyviai nešė įvairų maistą, kuris labai reikalingas gyvūnėliams ir kurių taip stokoja gyvūnų globos namai. Kiekvienos klasės atstovai su dovanomis nuvyko pas mažuosius draugus - beglobius gyvūnus į gyvūnų globos namus, apžiūrėjo patalpas, voljerus su gyvūnais. Nors „Telšių uodegėlė“ gyvuoja dar, palyginus, neseniai (apie 3 metus), tačiau joje yra nemažai išmestų, paliktų, apleistų gyvūnų. Šiuo metu yra trejos gyvūnams priglausti skirtos patalpos: šunims, katėms ir intensyvios priežiūros reikalaujantiems gyvūnams. Ten nuolat dirba keletas savanorių, laikas nuo laiko jiems atvyksta padėti ir kiti (jauni ir vyresni žmonės), galintys ir norintys rūpintis globotiniais.
Norėtumėme nuoširdžiai padėkoti vaikams, jų tėveliams, mokytojams ir visiems, kurie prisidėjo prie šios Gerumo akcijos. Ačiū Jums ir tegul ši gražus gestas tegul neužsibaigia šiuo apsilankymu beglobių gyvūnų organizacijoje. Visus norinčius ir galinčius bent kuo nors padėti ir prisidėti, maloniai kviečiame apsilankyti „Telšių uodegėlėje“ adresu Plungės g. 45, Telšiai (tel.: +370 600 59446) (daugiau informacijos internete adresu: https://www.noriunamu.lt/prieglaudos/telsiu-uodegele  arba Facebook‘o paskyroje: https://www.facebook.com/Tel%C5%A1i%C5%B3-Uodeg%C4%97l%C4%97-568271093327480/ ).

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 27 kovas 2019 13:08 )

 

Gerbiami tėveliai ir kiti mokyklos rėmėjai,

Kviečiame skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio Telšių „Saulėtekio“ pradinei mokyklai. Iki šių metų gegužės 2 d. visi Lietuvos piliečiai turės deklaruoti savo pajamas už praėjusius 2018 metus. Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui yra suteikiama galimybė iki 2% nuo per metus sumokėto pajamų mokesčio pervesti pasirinktai ne pelno organizacijai. Jeigu tokia organizacija nebus nurodyta, pinigai atiteks valstybei.               
Taigi, maloniai kviečiame paremti mokyklą neprarasdami nei cento.
Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad  nagrinės tik tuos prašymus dėl 2% pajamų mokesčio pervedimo, kuriuos pats gyventojas pateiks naudodamasis  Elektroninio deklaravimo sistema, pats atneš arba atsiųs į Mokesčių inspekciją (Forma FR0512).
Kaip skirti 2 % savo gyventojų pajamų mokesčio Telšių „Saulėtekio“ pradinei mokyklai?
Paprasčiausias būdas - užpildyti FR0512 formą internetu  (reikia savo internetinės bankininkystės pagalba prisijunti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos adresu: http://deklaravimas.vmi.lt ) ir užpildyti FR0512 formą.

Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (įstaigos kodas): 191552867.
Paramos gavėjo pavadinimas:                                      Telšių „Saulėtekio“ pradinė mokykla

Primename, kad VMI 2% GPM priima iki gegužės 1d.
 
Jūsų ar/ir Jūsų artimųjų parama yra didžiulė pagalba „Saulėtekio“ pradinei mokyklai.
Iš anksto dėkoju.    
Direktorė  Jadvyga  Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 25 kovas 2019 11:08 )

 

Būsimų pirmokų tėvelių žiniai!

Nuo 2019 m. balandžio 1 d. prasidės būsimų pirmokų registracija 2019 – 2020 mokslo metams. Prašau kreiptis į raštinę ir turėti būsimo mokinio asmens dokumentą.
Laukiame Jūsų.

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 18 kovas 2019 13:33 )

 

Svečiai iš Mokinių parlamento

Kovo 13 d.  pirmokus aplankė Mokinių parlamento atstovai. Jie kiekvienam mokinukui padovanojo spalvingas  knygeles „Vaiko konstitucija“. Svečiai mažiesiems  pasakojo apie vaikų teises ir pareigas, padėjo skaityti knygutę. Vėliau visi kartu pažaidė keletą smagių žaidimų.

Mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 15 kovas 2019 14:02 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 85

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 10 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis