„Saulėtekio“ bendruomenės Šeimos Dienos Šventė

Gerbiami bendruomenės nariai,
apgailestaujame, jog dėl pablogėjusių oro sąlygų gegužės 17 d. planuota bendruomenės šventė „Šeimos diena“, skirta paminėti Tarptautinę šeimos dieną, neįvyko.
Tačiau norime Jus nudžiuginti ir pranešti, jog šventė perkelta į gegužės 21 d. 17.30 val.
Maloniai Jus dar kartelį kviečiame!

Šventės organizatoriai

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 18 Gegužė 2018 09:45 )

 

Baigėsi „Pradinukų lyga“

Pradinių klasių mokinių komandų futbolo turnyras „Pradinukų lyga“ yra, ko gero, smagiausios varžybos vaikams. Mūsų mokyklos komandai vykusiose varžybose teko tai patirti net penkis kartus. Komandą sudarė 18 mokinių iš 2,3,4 klasių. Mažieji futbolininkai smagiai ir aktyviai praleido laisvalaikį, pajuto  laimėjimo džiaugsmą ir pralaimėjimo kartėlį, pabendravo su kitų mokyklų bendraamžiais. Daugiausiai įvarčių pelnė Simonas Jonikas (3a kl.), Justas Akavickas (2b kl.).
Rungtynės baigėsi, o vaikai nekantraudami laukia varžybų kitais metais.


Sporto būrelio vadovė Diana Cecervovaitė

 

Akcija „Valanda su knyga 2018"

Mokykloje, ugdant ir puoselėjant meninio žodžio suvokimą ir populiarinant knygų skaitymą, mokiniai pratinami skaityti knygas pasitelkiant kūrybiškumą. Gegužės 10 dieną vyko skaitymo akcija ,,Valanda su knyga 2018“. Pamokų metu, laisvalaikiu knygos buvo skaitomos įvairiose vietose: klasėse, bibliotekoje, lauke. Mokiniams ypač patiko skaityti lauke įrengtoje lauko klasėje, prie apvalaus lauko stalo, ant kalnelio. Vieni skaitė pasirinktas mėgstamas knygas bibliotekoje, kiti rekomenduojamas perskaityti, o trečios klasės mokiniai skaitė Daukanto ,,Vargo pelė“.

Bibliotekos vedėja Aldona Tamošauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 15 Gegužė 2018 07:06 )

 

Pirmokų ekskursija į „Alkos" muziejų

Gegužės 10 dieną pirmokai, lydimi mokytojos ir mamyčių, išsiruošė į ,,Alkos‘‘ muziejų. Vaikus nustebino muziejaus dydis, gausios ir įvairios ekspozicijos. Vaikščiodami po sales drąsiai uždavinėjo iškilusius klausimus gidei, maigė interaktyvius ekranus, viskuo domėjosi. Noriai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,, Žemaitijos piliakalnių slėpiniai‘‘. Sužinojo, kas tas piliakalnis. Stebėjosi, kad tiek daug jų buvo. Susipažino su piliakalniuose rastais darbo įrankiais, papuošalais ir ginklais. Antroje, praktinėje, užsiėmimo dalyje kiekvienas mokinukas pasigamino iš molio verpstuko smagratį ir jį ornamentavo.
Į  muziejų pirmyn ir atgal mokinukai keliavo pėsčiomis. Tai pareikalavo didelės mažųjų ištvermės. Daugelis muziejuje apsilankė pirmą kartą, bet žadėjo dar ne kartą grįžti, nes ,,Čia labai įdomu !‘‘

Klasės mokytoja Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 11 Gegužė 2018 08:37 )

 

Regioninės ,,Šviesoforo‘‘ varžybos

Gegužės 8 d. Lauryno Ivinskio gimnazijoje  Rietave vyko regioninės ,, Šviesoforo‘‘ varžybos. Tarp gausaus būrio dalyvių varžėsi mūsų mokyklos komanda, kuri atstovavo mokyklą bei rajoną.
Dėkojame mokyklos komandos nariams : Armantui Jazdauskui, Dorotėjai Valiūtei, Martynui Stankui ir Simonai Končiutei ir mokytojai Linai Zubavičienei už pasiruošimą ir sveikiname gerai sudalyvavus varžybose.

Mokyklos administracija

 

Mankšta

Gegužės 10d. mokykloje visa bendruomenė pažymėjo "Judėjimo sveikatos labui dieną". Besidžiaugdami šiltu saulėtu rytu mankštinosi visi ir maži ir dideli.


Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė J. Mažrimienė

 

Europos Sąjungos diena mūsų mokykloje

Gegužės 8 d. „Saulėtekio“ mokykloje Žemaitės gimnazijos mokiniai 3-4 klasių mokiniams papasakojo apie Europos Sąjungą, jos istoriją, valiutą, parlamentą ir jo funkcijas. Po to padėjo vaikams padaryti ES vėliavos spalvų boružes, kad vaikai galėtų jas gegužės 9d. - Europos Sąjungos dieną padovanoti savo mokyklos kaimynams ir sudalyvauti akcijoje „Pasveikint kaimyną“. Gegužės 9 d. 3-4 klasių mokiniai lankė kaimynus ir sveikino juo su Europos diena.

Mokytojos Jolanta Radžiuvienė (4 kl.), Regina Nostienė (3a kl.), Diana Cecervovaitė (3b kl.) bei svečiai iš Telšių „Žemaitės gimnazijos“

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 79

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 14 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis