Trankiai pradedame Žemaitijos metus

Ketvirtadienį ir penktadienį mokyklos Etnokultūros būrelis pakvietė visus vaikus ir mokytojus paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Būrelio vaikai, vadovaujami mokytojų Reginos Nostienės ir Valerijos Bulkauskienės, pradėjo Žemaitijos metus programa „Žemaitija mona brongi“.
Šiais laikais dažnas ne tik kad nebemoka savo krašto dainų ir šokių, bet ir savo žodyną mėgsta praturtinti angliškais žodžiais. Tačiau patys aktyviausi Etnokultūros būrelio vaikai pamėgo liaudies kultūrą ir stengiasi išlaikyti senąsias tradicijas.
Stebint vaikų atliekamus šokius,  žiūrovams kojos pačios kilnojosi. Sužinojome žemaitiškų žodžių, patarlių reikšmių. Mokiniai ne tik traukė dainas, bet ir patys grojo, pasakojo padavimus, užminė mįsles. O kaip gražiai skambėjo žemaičių vardai.
Po renginio visi dar kartą įsitikinome, kad  liaudies kultūra praplečia vaiko akiratį ir lieka visam gyvenimui.

Mokytoja Diana Cecervovaitė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 08 kovas 2019 11:29 )

 

„Žėima žėima, biek iš kėima!“

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 05 kovas 2019 12:51 )

 

Taip švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventę!

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 15 Vasaris 2019 12:11 )

 

PUSIAUŽIEMIO ŠVENTĖ „MEŠKUTE, VERSKIS“

Sausio 25 d. visi mokyklos pradinukai, ragindami meškutę verstis ant kito šono, šventė Pusiaužiemio šventę. Nuo seno lietuviai šią dieną išeidavo į sodą, papurtydavo obelis, kad duotų daug vaisių, pastuksendavo į avilius, žadindavo iš miego bites, spėdavo orus.  Na, o mokiniai leidosi nuo kalniuko čiuožynėmis, rungtyniavo su rogutėmis, mėtė į taikinius, žaidė futbolą. Vaikai ne tik linksmai leido laiką gryname ore, bet neužmiršo ir alkstančių paukštelių. Jiems padarė lesyklėles iš antrinių žaliavų, į kurias pribėrė sėklų.
Visiems buvo daug džiaugsmo!

Mokytoja Diana Cecervovaitė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 28 Sausis 2019 12:55 )

 

„Sportuok ir žiemužės nebijok“

Artėja pusiaužiemis, o žiema šiemet mus nesiliauja lepinti gražiu žiemišku oru. Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje pačiuožinėti  nuo kalnelio susitiko „Masčio“ darželio ir „Saulėtekio“ pradinės mokyklos priešmokyklinukai. Žiemos pramogos tęsėsi nuo ryto iki pat vakaro. Priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės vaikai, pasikvietę „Masčio“ darželio  „Saulučių“ grupės vaikus, visą pusdienį linksminosi kartu su dviem Netvarkos Nykštukais, kurie padovanojo įvairiausių pramogų, sporto varžytuvių ir netgi pasiūlė surasti lobį. Vyko pramogos, lenktynės, čiuožinėjimai nuo kalniuko. Smagią, vaikų sveikatai ir draugystei naudingą pramogą sugalvojo ir organizavo du Netvarkos nykštukai - mokytojos Eglė ir Vilma.
Graži saulėta žiemos diena ir grynas oras padovanojo mums ne tik smagią pramogą, bet ir puikią  profilaktinę priemonę nuo peršalimo ligų ir gripo.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Eglė Stasiulienė ir Vilma Pociuvienė bei Visuomenės sveikatos specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 23 Sausis 2019 14:38 )

 

Laisvės gynėjų diena

 

Nuostabus Kalėdinis rytas "Saulėtekio" mokykloje

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 21 Gruodis 2018 10:37 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 83

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 10 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis