INFORMACIJA

Dalinamės Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ 2020 m. gegužės 11 d. Nr. V-1116.

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 12 Gegužė 2020 11:10 )

 

Informacija

Pateikiame informaciją apie Telšių "Saulėtekio" pradinės mokyklos ir Telšių "Ateities" progimnazijos reorganizavimą (reorganizavimo sąlygų aprašas).

 

 

 

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 28 Balandis 2020 07:02 )

 

Rekomendacijos

Dalijamės Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis tėvams, kaip bendrauti su vaikais apie Covid-19.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 17 Balandis 2020 09:18 )

 

Tėvų linija

Dalijamės informacija. Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad  šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt).

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 16 Balandis 2020 11:19 )

 

Saugumo instrukcija

Dalijamės iš Telšių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus atsiųstomis saugumo instrukcija bendraujant su pagalbos teikėjais ir rekomendacijas savanoriams.
Pasidalinkite su tais, kuriems gali būti aktualu.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 10 Balandis 2020 10:41 )

 

Su artėjnčiom švntėm!

Gerbiami „Saulėtekio“ pradinės  mokyklos bendruomenės nariai. Atėjęs pavasaris džiugina mus šiluma, besiskleidžiančiomis gėlėmis ir jaukumu. Sveikiname Jus su artėjančiomis Šv. Velykomis. Tegul ši šventė būna kupina šilumos, jaukumo, sveikatos ir džiaugsmo. Su šventėmis!

 

Administracija

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 10 Balandis 2020 08:34 )

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvelių (globėjų, rūpintojų) DĖMESIUI

Vadovaudamasi 2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos teritorijoje paskelbimo“, 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro rekomendacijomis Nr. V-372  „Dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu“, informuoju, kad :

nuo 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. balandžio 13 d. Telšių „Saulėtekio“ pradinėje mokykloje ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu. Kalbant apie ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą,

pagrindinė informacija, reikalinga vaikų ugdymui(si) nuotoliniu būdu, bus skelbiama elektroniniame dienyne „Mūsų darželis“. Ugdymo medžiaga ir užduotys bus pateikiamos kiekvieną pirmadienį nuo 9 val. Užduotys ir ugdomoji medžiaga pateikiama visai savaitei.

  • Užduotis rasite elektroninėje sistemoje musudarzelis.lt skiltyje „Vaiko veiklos“.
  • Virtualios konsultacijos su mokytojomis vyks pagal iš anksto su Jumis suderintą grafiką.
  • Grįžtamojo ryšio iš vaikų šeimų už praėjusią savaitę lauksime iki kiekvieno pirmadienio 10 val. Informaciją pateikti galime per elektroninį dienyno vidines žinutes arba kitu su mokytojomis susitartu nuotoliniu būdu.
  • Švietimo pagalbos specialisto konsultacijos vyks pagal su Jumis iš anksto suderintą tvarkaraštį. Užsiėmimai vyks naudojant programėlę Messenger.
  • Kilus klausimams, neaiškumams su grupės mokytojomis, meninio ugdymo mokytoju, švietimo pagalbos specialistu galite susisiekti telefonu, elektroniniu paštu per sistemą „Mūsų darželis“, Messenger programėle nuo 9.00 val. iki 16.12 val.
  • Ugdymo turinio, nuotolinio ugdymo, įstaigos veiklos organizavimo, vaikų priėmimo bei kitais rūpimais bendraisiais klausimais galite kreiptis į direktorę telefonu 8 679 30848, direktoriaus pavaduotoją ugdymui telefonu 862700213, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai nuo 8.00 val. iki 16.30 val.

Nuotolinis mokymas rimtas išbandymas mokytojams, vaikams ir  tėvams. Tai darysime pirmą kartą. Labai prašau visų mūsų bendro susitelkimo ir pagalbos vieni kitiems.

Tikiuosi tarpusavio sutarimo ir gražaus bendravimo vardan vaikų gerovės.

Būkite sveiki. 

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 02 Balandis 2020 10:25 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 2 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 7 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis