Pirmokų išvyka į Kretingą

Gegužės 22d. pirmokėliai vyko į ekskursiją. Kretingos dvaro saldaininėje   mažieji  sužinojo, kaip gaminami ledinukai. Vėliau patys galėjo pasidaryti norimos formos saldainius, supakuoti ir pasipuošti kaspinėliu. Ši veikla pirmokams labai patiko. Vėliau mokiniai aplankė grafų Tiškevičių muziejų. Žiemos sode grožėjosi augalais. Vaikams ypač įsiminė mažasis bananas, baltais ir rausvais žiedais pasipuošusios bugenvilijos.  Mažieji džiaugėsi  baseinėlyje  pamatę plaukiojančiais vėžlius, japoniškus karosus, eršketą. Apsilankė ir dvaro ūkvedžio muziejuje, kur susipažino su senoviniai įrankiais ir daiktais.  Vėliau pirmokai pietavo kavinėje „Vienkiemis“, aktyviai leido laiką  kavinės  žaidimų  aikštelėje.
Pilni įspūdžių pirmokai sugrįžo namo.

1 klasės mokytoja Jolanta Radžiuvienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 24 Gegužė 2019 07:33 )

 

„Pamokos lauke“

Mūsų mokykla dalyvavo pasaulinėje akcijoje „Pamoka lauke“, kuri šiemet skelbiama gegužės 23 dieną. Tai diena, kai visi 1-4 klasių mokiniai, priešmokyklinukai bei  ikimokyklinukai skatinami ugdomąją veiklą leisti lauke, mokyklos kieme ar gamtoje.
Mokydamiesi lauke vaikai stiprina savo sveikatą, labiau įsitraukia į mokymosi procesą bei stiprina ryšį su gamta. Žaidimai bei kita ugdomoji veikla suteikia vaikams svarbių gyvenimo įgūdžių, tokių kaip atsparumas, gebėjimas dirbti bei veikti komandoje, kūrybiškumas.
Ugdytiniai mielai dalyvavo šiame projekte, smagiai leido laiką bei mokėsi. Na, o nuostabus pavasariškas oras lepino mus gaiviu vėjeliu bei skaisčiais saulės spinduliais.

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019 10:10 )

 

Projektas „Magiški kiaušiniai“

Projektas „Magiški kiaušiniai“ vyko dvi savaites. Visa mokykla stebėjo ir rūpinosi naujaisiais gyventojais – lesino, valė gardelį, nešėsi į kiemą, parinko vardus.
Puikus sumanymas – keliskart vertesnis už bet kokią vaizdinę priemonę!

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019 13:42 )

 

Mažųjų vaišės

Mokykloje vaikučiai mėgaujasi uogų ir vaisių įvairove. Vaikai susėda prie pačių paserviruoto švediško stalo, renkasi, kokių norėtų vaisių ir uogų, jų ragauja. Ant stalo  puikuojasi braškės, avietės, vyšnios, šilauogės, mangai , arbūzai, ananasas, apelsinai, obuoliai, kiviai. Vaikai labai pamėgo kokteilius, tad  plakame juos  ir su pienu, ir be pieno - kiekvienam pagal skonį.   

VSP specialistė Judita Mažrimienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 17 Gegužė 2019 08:50 )

 

Finalinis „Šviesoforo“ konkurso etapas!

Mūsų mokyklos „Šviesoforo“ komanda šių metų gegužės 16 d. dalyvavo regioninio „Šviesoforo“ konkurso 3-jame etape, kuris vyko Mažeikių „Ventos“ progimnazijoje. Iš gausaus dalyvavusių kolektyvų būrio, mūsų 1-4 klasių mokinių komanda užėmė 4-ąją vietą.

Nuoširdžai sveikiname ir dėkojame mokyklos „Šviesoforo“ dalyviams: 1 kl. mokiniui Tajui Knurai, 2 kl. mokiniui Armantui Jazdauskui, 3 kl. mokinei Dorotėjai Valiūtei ir 4 kl. mokinei Agnei Kaveckaitei bei „Amsiaus“ saugaus eismo būrelio vadovei Linai Zubavičienei.

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Penktadienis, 17 Gegužė 2019 07:57 )

 

„Saulėtekio“ bendruomenės Šeimos šventė!

Nuostabios akimirkos iš 2019 m. gegužės 15 d. vykusios Šeimos šventės.

Mokyklos administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 08:07 )

 

Mokinių tėvelių žiniai

Šių metų gegužės 27 d. nuo ryto, 8 valandos, į mokyklos sporto salę atvyks ir Jūsų lauks darbuotojai iš „Savito stiliaus“ primatuoti bei užsakyti uniformų. Norintiems keisti ar užsisakyti naują uniformą (ypač tai aktualu būsimiems pirmokams, nes mokyklos mokiniams uniforma yra privaloma), prašome atvykti. Pridedame iš „Savito stiliaus“ gautą naują kainininką.

Direktorė Jadvyga Vaitkienė

Uniformų kainos

Paskutinį kartą atnaujinta ( Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019 07:35 )

 

<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 11 iš 89

Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
Mes turime 8 svečius online
Nuorodos vaikams
civilinesauga.lt
Saugaus elgesio pamokos
emokykla.lt
Kengūros treniruočių laukas
policija.lt
Amsiaus patarimai
Vaikų maitinimas

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VŠĮ "Bruneros"
Palangos 30c, Kretinga
Telefonas: 8 445 51132
www.bruneros.lt

Maitinimo organizavimo
tvarkos aprašas

4-7 m. valgiaraštis

6-10 m. valgiaraštis