„Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti“,- byloja liaudies išmintis. Ne vienas mokinys svajoja apie norimą profesiją. Lapkričio 12-20 dienomis, „Karjeros dienos“ proga, mūsų mokyklos mokiniai  lankėsi pas įvairių profesijų atstovus:
1 klasės mokiniai svečiavosi Telšių rajono savivaldybėje. Mažiesiems ranką spaudė pats Telšių meras Petras Kuizinas, kuris vaikams papasakojo apie savo darbą, aprodė posėdžių salę bei kabinetą ir net suteikė galimybę pasėdėti tikroje mero kėdėje.
2-okai lankėsi „2BPack“ įmonėje (Telšiuose). Mokiniai pamatė, kaip atrodo šiuolaikinis fabrikas: didžiulės erdvės, pilnos įrengimų ir mechanizmų. Sužinojo, kiek daug įvairių pakavimo darbų atlieka šios įmonės darbininkai: matuoja audinius, rūšiuoja varžtus, pakuoja vaikų konstruktoriaus „Plus plus“ detales.
3 a klasės mokiniai susipažinti su picų kepėjo profesija vyko į Mažeikius. Mokiniai picerijoje „Bellanapolis“ patys gamino savo mėgstamą picą, kuria paskui smagiai pasivaišino.
3 b klasės ugdytiniai lankėsi Telšių maisto ir veterinarijos tarnyboje. Mokiniai sužinojo, kokia veikla užsiima tarnybos darbuotojai, susipažino su sveiko maisto produktais, mokėsi nuskaityti augintinių mikroschemas, atliko testą apie karvės pieną.
4 a klasės auklėtiniai lankėsi siuvykloje „Porolon“ (Telšiuose), kur siuvami apmušalai baldams. Mokiniai buvo supažindinti su siuvyklos darbu, siuvėjo profesija; sužinojo, kokios operacijos atliekamos sukirpimo, apmėtymo, brokavimo ir pakavimo cechuose.
4 b klasės mokiniai susipažino su ugniagesio profesija – vaikai lankėsi Telšių apskrities priešgaisrinėje tarnyboje. Apsilankymo metu mokiniams papasakojo apie ugniagesių darbo specifiką, saugaus elgesio buityje taisykles bei kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus; dalyvavo gaisrinių automobilių ir technikos demonstracijoje.
Mokiniams visos pristatytos profesijos pasirodė labai įdomios. Edukacinės išvykos prabėgo įdomiai, informatyviai, kūrybingai ir linksmai. Aptardami savo įspūdžius, mokiniai ir mokytojai džiaugėsi, kad turėjo puikią galimybę iš arti susipažinti su įvairių specialybių atstovais bei jų darbu. Taip pat nuoširdžiai dėkojame tėveliams, kurie stengėsi ir prisidėjo prie šių išvykų organizavimo.

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 21 Lapkritis 2018 14:11 )