Sužinoję apie Lietuvoje organizuojamą akciją „Gelbėkite vaikus“ mūsų mokykla nusprendė prisidėti - juk gerumo niekada nebūna per daug.
       Mokykloje solidarumo akcija „Gelbėkite vaikus“ vyko nuo 2019-09-25 iki 2019-10-17.  Akciją palaikė visa „Saulėtekio“ bendruomenė.  Rugsėjo 25 d. mokyklos sporto aikštėje ikimokyklinio ugdymo vaikai, pradinių klasių mokiniai  ir pedagogai  susirinko pasiruošę numatytam bėgimui.  Tai buvo labai smagi šventė, suvienijusi visus bendram tikslui - už Lietuvos ir Ukrainos vaikus, kuriems reikia pagalbos.
       Vaikai labai jautriai reagavo į kitų nelaimę ir, kas bei kiek  galėdami, aukojo fondui „Gelbėkikt vaikus“ siekdami prisidėti, tiesdami pagalbos ranką. Akcijos metu į paviršių iškilo nuoširdūs vaikų jausmai (tokie, kaip vienybė, nuoširdumas, draugiškumas bei savitarpio pagalba) - nutiko įvairiausių istorijų: kai kas paaukojo visą savo taupyklę, kiti atsisakė skanėstų mokyklos valgykloje (sausainių, sulčių), kiti vaikai atėjo prie aukų dėžutės kartu su tėveliais. Buvo ir drąsuolių , kurie apsilankė prekybos mugėse, ieškodami norinčių paaukoti vaikams.
       Spalio 17 d. ryte atstovai iš kiekvienos klasės susirinko atidaryti aukų dėžutę, suskaičiuoti surinktas lėšas ir saugiai jas nunešti į paštą išsiųsti - kad paaukoti pinigai pasiektų organizaciją „Gelbėkite vaikus“.
      Akciją užbaigėme  padėka prisidėjusiems savo aukomis vaikams. Įteikėme „Solidarumo diplomus“ ir įsiamžinome kupinose prisiminimų bei gerų poelgių nuotraukose.
Paaukotų pinigų suma: 168.61 eur.
       Gerumo akciją iniciavo ir globojo Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Judita Mažrimienė.

Mokyklos bendruomenė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Trečiadienis, 23 Spalis 2019 12:10 )