Spalio 24 rytą  mokykloje vyko tradicinė akcija ,,Būk matomas !‘‘. ,,Amsiaus draugų‘‘ klubo nariai pasitiko mokyklos draugus, mokytojas  ir tikrino, ar jie segi atšvaitus.  Patikros rezultatai džiugino mažuosius tikrintojus: visos  mokytojos  segėjo atšvaitus,  rodė  tinkamą pavyzdį savo mokiniams bei kolegoms.
Dauguma mokinių segėjo net po kelis skirtingų rūšių atšvaitus prie kuprinių ir drabužių. Labai džiugu, kad tėveliai vis labiau rūpinasi savo vaikų saugumu, nuperka kuprines, striukus ir net batus su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Dar norėtųsi, kad daugiau tėvelių rodytų savo vaikams  tinkamą pavyzdį - patys segėtų atšvaitą.
   Stropiausiai atšvaitus segėjo antrokai  ir trečiokai. Liūdna, bet daugiausia atšvaitų neturėjo pirmokai. Savo saugumu turėtų labiau rūpintis ir ketvirtokai (tarp kurių taip pat buvo vaikų be atšvaitų).
    Mokiniams buvo priminta, kad atšvaitas - tai ne niekutis ir ne blizgutis, bet labai svarbi saugumo priemonė tamsiame kelyje. Eismo taisyklės reikalauja jį segėti.
    Mokyklos direktorė visiems pirmokams padovanojo po atšvaitą ir palinkėjo būti matomiems kelyje.  

 ,,Amsiaus draugų‘‘ klubo vadovė Lina Zubavičienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 28 Spalis 2019 09:05 )