Informuojame, kad Telšių švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos skyriaus (toliau – PPT) švietimo pagalbos specialistai (socialinis pedagogas, psichologas ir kt.) teikia informacinę, ekspertinę ir konsultacinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių nariams (pedagogams, tėvams).

Bendradarbiaujant su pedagogais, vaikų tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese yra sprendžiami klausimai ir problemos, susijusios su vaikais, jų gerove.

PPT socialinis pedagogas darželiuose organizuos užsiėmimus vaikams, stokojantiems bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, savarankiškumo, socialinių įgūdžių. Kiekvieną mėnesio ketvirtadienį nuo 17.30 val. PPT vyks užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams pagal ‚,Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymo programą“.

Jeigu pastebite, kad vaiko pasiekimai plėtojasi vangokai ir netolygiai, kyla problemų bendraujant su kitais grupės vaikais, nedelskite ir išsakykite savo susirūpinimą.

Į PPT skyriaus socialinę pedagogę Jurgitą Paulauskienę galite kreiptis konsultacinėmis dienomis darželyje, skambinti tel. 8 604 28049, rašyti el. p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir susitarti dėl susitikimo Jums patogiu laiku.

Konsultacijoms pas PPT psichologą taip pat prašome registruotis iš anksto

tel. 8 604 28049 ar/ir rašyti el. p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Administracija

Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 03 kovas 2020 10:28 )